Ranek po balandze, a Ty nie jesteś pewien, czy możesz wsiąść za kółko?

Prawie każdemu zdarzyło się przynajmniej jeden raz w ciągu życia, że pojechaliśmy do przyjaciół autem, mając świadomość, że zostajemy u nich na noc, a przecież wypijemy tylko dwie, trzy lampki wina i następnego dnia z pewnością będziemy mogli spokojnie prowadzić. Czasem jednak bawimy się tak dobrze, że zapominamy o tym, że nazajutrz czekają nas jakieś sprawy do załatwienia.

kontrola alkomatem
Napisane przez: West Midlands Police
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pierwszy wniosek, jaki przychodzi nam zazwyczaj do głowy, to, że przydałby nam się alkomat (). Rzadko zdarza się nam przyznać, że wystarczyło po prostu aż tyle nie pić alkoholu. Zaczynają się jednak pewne wątpliwości, bo nie możemy być na sto procent pewni, czy poziom alkoholu w naszym organizmie pozwala nam prowadzić samochód. Sytuacja jest jeszcze cięższa w okolicach takich świąt, jak Wszystkich Świętych czy Wielkanoc.

Więcej tekstów

Dokonywanie rozliczenia PIT online

Co roku rozliczanie podatków PIT jest powinnością wszystkich ludzi, którzy zarabiają na siebie. Dla sporej grupy osób obowiązek ten jest uciążliwy z uwagi na problemy, których może przysporzyć. Wynikają one na przykład z faktu, że deklaracje, które się wypełnia są stosunkowo skomplikowane. Ponadto do chwili obecnej bardzo często uzupełnianie PIT-ów wiązało się z czasochłonnym i kilkakrotnym staniem w dużych kolejkach w urzędach. Całe przedsięwzięcie trwało więc bardzo długo, zwłaszcza jeżeli ktoś popełnił pomyłkę w swoim formularzu. Wtedy cały proces rozpoczynało się od początku.


W te dni czasami odwiedza się rodzinę, z którą nieczęsto ma się okazję umówić w ciągu roku i ma się do przejechania czasami nawet kilkaset kilometrów na ciężkim kacu.Wszyscy mamy świadomość, że alkomaty są do dyspozycji każdego z nas na posterunkach policji, ale czasami orientujemy się, że najbliższy jest całkiem daleko, albo czekanie na pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu zabiera nam dużo czasu.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło poleasingowy sprzęt komputerowy a znajdziesz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.Tak jak niektórzy nie potrafią przezwyciężyć swej natury i mają potrzebę mocnego upojenia się, powinno się być pewnym, czy następnego dnia nie będzie się powodowało niebezpieczeństwa na drodze. Dlatego każdy kierowca, któremu zdarza się pić, powinien posiadać swój osobisty alkomat, żeby mógł w każdej chwili sprawdzić, ile ma promili. Lepiej zadbać o to, żeby być stale zabezpieczonym i spróbować poszukać sklepów internetowych, w których dostępne są różne alkomaty i kupić taki, który będzie nam pasował oraz służył nam pomocą w chwilach zwątpienia.
2020/02/18, 07:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.