Tani i dobry telefon - czy to w ogóle możliwe?

Decydując się na wybór smartphonu czy telefonu komórkowego, często oczekujemy, iż niedużym koszem możemy nabyć sprzęt, który będzie posiadał wiele funkcji, wysokie parametry i jednocześnie będzie niezawodny. Kierując się kwotą do 500 zł, można nabyć dobry sprzęt, ale również łatwo jest się rozczarować. Smartfon do 500 zł to trudny wybór. Zwłaszcza, gdy oczekiwania są dość wysokie, ale na sprzęt z wyższej półki zdecydowanie nas nie stać. W tym przypadku pozostaje szczegółowa.
smartfony
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Na pewno trzeba się w tym przypadku przygotować na kompromisy, gdyż sprzęt z takiej półki cenowej nie może odpowiadać oczekiwaniom wobec najdroższych modeli. W tej kwocie można jednak znaleźć dobre sprzęty. Przykładem jest Motorola Moto X Play.

Więcej tekstów

Kilka przydatnych wskazówek dla osób które by chciały ochronić swój telefon przed różnymi uszkodzeniami.

pokrowiec Huawei P8 Lite
Napisane przez: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Chyba każdy wyjmując kupiony przed chwilą telefon z pudełka będzie się cieszył z jego wyglądu. Jednak jeżeli o ten wygląd nie zadba się należycie, to bardzo szybko urządzenie może się porysować czy nawet dość poważnie uszkodzić.


Ten smartphon nie jest może sprzętem mały i leciutkim, ale zdecydowanie posiada swoje plusy. Ma spore rozmiary, ale to w niczym nie przeszkadza, gdyż jest poręczny, a tylna obudowa jest na tyle przemyślana, że specjalne wykończenie sprawia, iż urządzenie nie wypadnie nam niekontrolowanie z rąk. Szkło ekranu to Gorilla Glass 3, zapewnia sporą trwałość na zarysowania oraz czytnik rfid m2t zniszczenia.

Motorola Moto X Play to nie jedyne dobre urządzenie dostępne w kategorii tak zwanej budżetowej i spełniający oczekiwania użytkowników jako smartfon do 500 złotych. Trzeba sobie jednak zdawać sprawę z takich rzeczy jak to, iż ekran w takich smartfonach nie będzie miał nigdy doskonałej jakości, rozdzielczość ekranu nie będzie gwarantowała spektakularnych efektów. Jednak dla osób, które kierują się niską ceną, a nie oczekują od smartphona niczego więcej, poza sprzętem do wykonywania połączeń telefonicznych, podstawowego korzystania z siedzi czy od czasu do czasu zrobienia zdjęć, wydatek ten będzie wystarczający.

Dla osób podchodzących do smartfonu przede wszystkim praktycznie, kluczową kwestią będzie trwałość baterii. Rodzaj systemu na jakim pracuje smartfon, będzie ważny dla osób, które pod takim sprzęcie oczekują już czegoś więcej. Jeżeli chcemy korzystać z wielu aplikacji, powinniśmy brać pod uwagę jaką ilość pamięci ma smartfon. Po przeanalizowani oczekiwań cenowych i wymogów stawianych sprzętowi, można wyróżnić odpowiednie oferty dostępne na rynku.
2021/12/31, 07:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.