Szkolenia dla kadry kierowniczej

Kierowanie procesem produkcji w dużym przedsiębiorstwie to bardzo trudna profesja. Kierownik winien podołać wielu wyzwaniom, odpowiadać na bieżące przeciwności nieomal bezzwłocznie. Kierownik musi również przewidywać potencjalne kłopoty i starać się im zapobiec. Aby to było możliwe nieodzowna jest mu stosowna wiedza. Manager kierujący procesami wytwórczości powinien dążyć do udoskonalenia działań. Metodą na to są szkolenia Lean.

szkolenie dla kadry menedżerskiej
Napisane przez: University of Salford Press Office
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Strategia owa polega na tym, by w procesie fabrykacji skoncentrować się na eliminacji obszarów, gdzie ma miejsce marnowanie zasobów przedsiębiorstwa. Natomiast managerowie którzy kochają matematykę, do udoskonalenia procesów wytwórczości mogą spożytkować metody matematyczne wyrażone w metodzie Six Sigma, (tzn. dzięki analizie matematycznej w procesie technologicznym wolno dopuścić maksimum 6 odchyleń od założonego wzorca). Strategia ta składa się z wielu stopni wtajemniczenia - najwyższym poziomem jest szkolenia six sigma. Jest ono przeznaczone jest dla liderów zespołu.

Podyplomowe studia z zakresu w/w sztuk zestawiać powinny elementy klasycznych studiów podyplomowych - czyli powinny zawierać wykłady i ćwiczenia wraz z nauczaniem przez praktykę - zatem naukę akademicką uzupełnić powinny rozmaitego rodzaju warsztaty oraz gry symulacyjne. Wskazane są także działania optymalizacyjne w praktyce - czyli wizyty w przedsiębiorstwach. Adresatami szkolenia Six Sigma są: pracownicy zarządzający biznesami bądź wytwórczością, specjaliści do spraw wprowadzania zmian, trenerzy, absolwenci studiów inż/lic/mgr. Autor


Więcej tekstów

Po co jest w ogóle wydruk 3D? Sposoby na nowe przeznaczenie tego skanowania.

figurki 3D
Napisane przez: Jennie Faber
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Coraz bardziej modne staje się skanowanie 3D. Jednakowoż technologia pnie bardzo naprzód, stąd też coś, co kiedyś było zgoła nie do pomyślenia, na dzień dzisiejszy staje się nawet powszechnością, albo czymś, co nikogo nie dziwi. Czym tak naprawdę jest skanowanie i wydruk 3d? Toż nic innego, jak akcja nad tworzeniem kopii rzeczy przestrzennych. Sama możliwość skanowania przestrzennego jest wspaniała, bowiem dzięki niej można pozyskać cyfrowy obraz przedmiotu, który funkcjonuje w rzeczywistości. Mając model przestrzenny na dysku komputera można oddać go obróbce czy edycji, utworzeniu kopii i potencjalnego wydruku, także w kompozycji przestrzennej.

Szkolenie dla firmy
Napisane przez: Wheeler Cowperthwaite
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zamysłem tego rodzaju studiów jest przekazanie wszechstronnej wiedzy, jak również budowanie postaw jak też umiejętności potrzebnych w codziennej pracy. Plan studiów mieści z reguły bloki (obsługa wspólnot mieszkaniowych Wrocław) tematyczne powiązane z popularnymi koncepcjami zarządzania: lean manufacturing szkolenie jak też Six Sigma szkolenia.

Studia adresowane są do pracowników, którzy pragną nie tylko poznać ogół zagadnień związanych z kierunkiem studiów na etapie akademickim, lecz także - poprzez poszerzone treningi warsztatowe a także gry symulacyjne jak też odwiedziny w zakładach przemysłowych - w praktyce spożytkować zyskaną wiedzę.

Kliknij na ten odnośnik i przeczytaj więcej szczegółów (www.banery-druk.net/banery-reklamowe-czestochowa) - te wiadomości poszerzą Twą wiedzę na poruszany w omawianym tekście problem!

Na zakończenie absolwenci otrzymują odpowiednie świadectwa poświadczające ukończenie szkolenia Six Sigma.
2020/04/23, 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.