Co interesującego proponuje Acer jeśli chodzi o ultrabooki, laptopy i tablety.

Firma Acer od wielu lat oferuje wysokiej jakości Urządzenia elektroniczne, w tym tablety oraz laptopy. W swojej ofercie ma zarówno propozycje niskobudżetowe, jak też wydajne, mocne urządzenia do zastosowań biznesowych czy rozrywki.


acer aspire s3
Napisane przez: Commander, U.S. 7th Fleet
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Stosowanie taniego w użytkowaniu źródła ciepła

Reklama na autobusie
Napisane przez: mariordo59
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dylemat ekonomicznego i ekologicznego ogrzewania domów dotyczy wielu ludzi. projektanci wymyślają coraz bardziej nowoczesne narzędzia, żeby podołać wyczekiwaniom wybrednych nabywców.


Wolne Oprogramowanie
Napisane przez: Startup Stock Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Bardzo dobrym przykładem tej pierwszej grupy jest Acer Extensa, laptop laptop do grania dedykowany w pierwszej kolejności dla uczniów - źródło. Jego ogromnym plusem jest niska cena, wynosząca poniżej 1,5 tysiąca złotych, a równocześnie dość mocne podzespoły. Z kolei acer aspire r7 to całkowicie nowatorska konstrukcja, z unikalnie rozwiązanym ekranem. W miejsce klasycznie otwieranej pokrywy projektanci zaproponowali całkowicie inne rozwiązanie. Ekran umieszczony jest na pojedynczym, specjalnym zawiasie, przez co można go ustawiać pod różnymi kątami.


Acer w ostatnich latach poszedł bardzo mocno w stronę ultrabooków, oferując kilka bardzo ciekawych propozycji. Jako urządzenie tego typu jest między innymi określany acer aspire p3, chociaż wielu ludzi może stwierdzić, że będzie to jednak zwykły tablet. Aspire P3 opiera się na systemie Windows 8 i posiada odpinaną, bardzo wygodną klawiaturę. Rozmiar jego wyświetlacza to blisko 12 cali, więc daje już wystarczający komfort przy codziennym pracowaniu.

Masz zamiar poznać więcej informacji na ten interesujący temat? Więc ten wpis doczytaj tutaj nową stronę pod tym linkiem.

Acer aspire s3 to już klasyczny ultrabook, w jego przypadku nie będzie żadnych wątpliwości.


Urządzenie jest niesłychanie zgrabne, ponieważ grubość jego nie będzie przekraczać kilkunastu milimetrów - acer extensa jest odporny na uszkodzenia. Jednocześnie ma wszystkie pozostałe zalety klasycznych ultrabooków, to znaczy wielogodzinny czas pracowania na akumulatorze i mocne podzespoły.
2019/11/06, 08:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.