Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to mimo wszystko takie zwykłe filmy, takie które możemy zrealizować z naszego telefonu. Najlepiej należy tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą otoczenia w momencie wykonywania różnych wyczynowych aktywności. Tak więc możemy twierdzić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny tryb życia, towarzyszą prawie w każdej nietypowej okoliczności.

kamera
Napisane przez: cellanr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli i ty zastanawiasz się jaką wyczynową kamerkę zamówić, tak by wyśmienicie była dostosowana do Twojego kasku, jak i również żeby przechodziła bez szwanku wszystkie wstrząsy i działania atmosferyczne. To warto tutaj wspomnieć o dwóch najlepszych faworytach, którzy jakiś czas temu pojawili się także na polskim rynku. Pierwszy produkt marki sony cechuje się ciekawym szkłem, jak i również optymalną przysłoną jak na taki sprzęt. A mowa jest o sony action cam. Zaś próbując znaleźć dla porównania jeszcze urządzenia w komercyjnych firmach, z pewnością czytaliście o linii produktów o nazwie gopro.

Więcej tekstów

Jak wybrać kamery dla sportowców?

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – każdy może utrwalić na filmie. Dzisiejsze możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze można nabyć całkiem dobry sprzęt.

Decydując się na kamerę, zwykle należy określić jej zastosowanie. Gdy potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, musimy szukać w konkretnych modelach. Oczywiście koszt jest najczęściej istotną przeszkodą, ale w tej sytuacji także decydujemy, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do robienia w pewnym sensie portfolio rolkowych wyczynów musi być oczywiście lepsza niż taka, mająca służyć jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie zamierzamy publikować filmiki. Do internetu spokojnie wystarczą kamery SD, jednak to HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.


To właśnie dzięki tym urządzeniom zasłynęło rejestrowanie wszystkiego z punktu widzenia swojej głowy lub pozostałych części ciała. Niedawnym hitem tej firmy jest gopro Hero 4 silver. To już kolejna, w rzeczy samej ulepszona edycja tej kamery, przez co można uzyskać teraz jeszcze wyrazistszy dźwięk oraz nasycony widok, nie martwiąc się o to, czy właśnie znajdujemy się blisko wody, nad powierzchnią ziemi, czy w niebezpiecznych wzgórzach.

woda
Napisane przez: Kyle Taylør
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to rzeczywiście niesamowite przeżycie w trakcie uprawiania aktywności sportowych, a na pewno takie odczucia są potęgowane, jeżeli mamy świadomość że możemy się podzielić obserwowanymi krajobrazami ze swoimi najbliższymi. Wielu sportowców, którzy skaczą ze spadochronem, albo latają paralotnią, montują sobie taką kamerkę na kasku, a potem rejestrują przepiękne widoki (więcej na Proste i stabilne mocowanie do kasku pozwala całkowity komfort. Ostatecznie jest to wynalazek, który sprawia, że w trakcie różnych aktywności, nareszcie nie musimy się obawiac o nagrywanie obrazu, dlatego że ten sprzęt wykonuje wszystko za nas.
2019/07/02, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.