Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to mimo wszystko takie zwykłe filmy, takie które możemy zrealizować z naszego telefonu. Najlepiej należy tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą otoczenia w momencie wykonywania różnych wyczynowych aktywności. Tak więc możemy twierdzić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny tryb życia, towarzyszą prawie w każdej nietypowej okoliczności.

sprawdź sony action cam
Napisane przez: cellanr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli i ty zastanawiasz się jaką wyczynową kamerkę zamówić, tak by wyśmienicie była dostosowana do Twojego kasku, jak i również żeby przechodziła bez szwanku wszystkie wstrząsy i działania atmosferyczne. To warto tutaj wspomnieć o dwóch najlepszych faworytach, którzy jakiś czas temu pojawili się także na polskim rynku. Pierwszy produkt marki sony cechuje się ciekawym szkłem, jak i również optymalną przysłoną jak na taki sprzęt. A mowa jest o sony action cam. Zaś próbując znaleźć dla porównania jeszcze urządzenia w komercyjnych firmach, z pewnością czytaliście o linii produktów o nazwie gopro.

Więcej tekstów

Rozpocznij swoją znajomość z fotografią! Zapoznaj się z potencjałem nowoczesnych kamer!

gopro
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Fotografia przeradza się w coraz chętniej wybierane zainteresowanie. Złapanie obrazu fascynuje ciągle nowe jednostki. Jak zacząć swoją przygodę z fotografią?


To właśnie dzięki tym urządzeniom zasłynęło rejestrowanie wszystkiego z punktu widzenia swojej głowy lub pozostałych części ciała. Niedawnym hitem tej firmy jest gopro Hero 4 silver. To już kolejna, w rzeczy samej ulepszona edycja tej kamery, przez co można uzyskać teraz jeszcze wyrazistszy dźwięk oraz nasycony widok, nie martwiąc się o to, czy właśnie znajdujemy się blisko wody, nad powierzchnią ziemi, czy w niebezpiecznych wzgórzach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.