Od niedawna niezwykle popularne stało się nagrywanie dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to mimo wszystko takie zwykłe filmy, takie które możemy zrealizować z naszego telefonu. Najlepiej należy tu jeszcze uwzględnić to, iż zazwyczaj nagrania dotyczą otoczenia w momencie wykonywania różnych wyczynowych aktywności. Tak więc możemy twierdzić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny tryb życia, towarzyszą prawie w każdej nietypowej okoliczności.

kamera
Napisane przez: cellanr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli i ty zastanawiasz się jaką wyczynową kamerkę zamówić, tak by wyśmienicie była dostosowana do Twojego kasku, jak i również żeby przechodziła bez szwanku wszystkie wstrząsy i działania atmosferyczne. To warto tutaj wspomnieć o dwóch najlepszych faworytach, którzy jakiś czas temu pojawili się także na polskim rynku. Pierwszy produkt marki sony cechuje się ciekawym szkłem, jak i również optymalną przysłoną jak na taki sprzęt. A mowa jest o sony action cam. Zaś próbując znaleźć dla porównania jeszcze urządzenia w komercyjnych firmach, z pewnością czytaliście o linii produktów o nazwie gopro.

Więcej tekstów

Rozpocznij swoją znajomość z fotografią! Zapoznaj się z potencjałem nowoczesnych kamer!

gopro
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Fotografia przeradza się w coraz chętniej wybierane zainteresowanie. Złapanie obrazu fascynuje ciągle nowe jednostki. Jak zacząć swoją przygodę z fotografią?


To właśnie dzięki tym urządzeniom zasłynęło rejestrowanie wszystkiego z punktu widzenia swojej głowy lub pozostałych części ciała. Niedawnym hitem tej firmy jest gopro Hero 4 silver. To już kolejna, w rzeczy samej ulepszona edycja tej kamery, przez co można uzyskać teraz jeszcze wyrazistszy dźwięk oraz nasycony widok, nie martwiąc się o to, czy właśnie znajdujemy się blisko wody, nad powierzchnią ziemi, czy w niebezpiecznych wzgórzach.

woda
Napisane przez: Kyle Taylør
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to rzeczywiście niesamowite przeżycie w trakcie uprawiania aktywności sportowych, a na pewno takie odczucia są potęgowane, jeżeli mamy świadomość że możemy się podzielić obserwowanymi krajobrazami ze swoimi najbliższymi. Wielu sportowców, którzy skaczą ze spadochronem, albo latają paralotnią, montują sobie taką kamerkę na kasku, a potem re więcej na camonboard.pldoki (więcej na Proste i stabilne mocowanie do kasku pozwala całkowity komfort. Ostatecznie jest to wynalazek, który sprawia, że w trakcie różnych aktywności, nareszcie nie musimy się obawiac o nagrywanie obrazu, dlatego że ten sprzęt wykonuje wszystko za nas.
2018/08/29, 19:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.