Interesujące nowinki z dziedziny elektoniki w roku 2015

Branża elektroniczna rozwija się tak prężnie i tak żywiołowo, iż nieustannie zdołamy zaobserwować, iż na rynku pojawiają się coraz to nowsze wiadomości z branży elektronicznej. Nie da się w krótkim czasie dostrzec wszystkich nowości, jakie pojawiły się w roku 2015.
taniomania.pl/q/gry-playstation-3/
Napisane przez: Ninac26
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pomimo tego, że rok ten całkiem niedawno się zaczął to już zdołamy zaobserwować niesłychanie dużo nowiuteńkich urządzeń i sprzętów, które zachwycają entuzjastów elektroniki. Na przykład w toku konferencji Game Developers Conference, jaka odbyła się w San Francisco firma Nvidia udowodniła swoją najnowszą konsolę Shield, jaka posiada procesor Tegra X1, prócz tego system operacyjny Android i także usługę strumieniowania gier. Ta wspaniała konsola posiada naprawdę multum możliwości, między innymi dzięki niej wolno słuchać muzyki, oglądać filmy oraz do tego również uruchamiać rozliczne gry na ekranie telewizora.

Więcej tekstów

Co powinien robić gracz, którego niestety nie stać na gry konsolowe?

Xbox One
Napisane przez: ビッグアップジャパン
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej poważnych bolączek polskiego gracza, mowa w tym momencie o miłośnikach konsoli jest z pewnością to, że bardzo często sytuacja jest taka, iż niby gracz chce kupić sobie fajną gierkę, już oczyma własnej wyobraźni widzi jak wspaniale spędza wolny czas, ale cóż z tego, jeżeli po prostu nie posiada zbyt dużej ilości kasy? Bardzo częsty problem Polaków - brak pieniędzy. Jednak kłopoty natury finansowej nie powodują, że automatycznie zapominamy o swoich pragnieniach.


Dla entuzjastów gier zostanie udostępnionych aż 50 gier na tego rodzaju konsole, pośród nich znajdą się takie gry, jak Crysis 3 czy też Borderlands: The Pre-Sequel. Konsola będzie osiągalna w sprzedaży już za pewien czas, już od od maja 2015 roku, cena jej zakupu to plus minus 199 USD. Inną intrygującą nowością w branży elektronicznej jest nowy monofoniczny mikrofon niekierunkowy marki Nikon.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.