Interesujące nowinki z dziedziny elektoniki w roku 2015

Branża elektroniczna rozwija się tak prężnie i tak żywiołowo, iż nieustannie zdołamy zaobserwować, iż na rynku pojawiają się coraz to nowsze wiadomości z branży elektronicznej. Nie da się w krótkim czasie dostrzec wszystkich nowości, jakie pojawiły się w roku 2015.
Pomimo tego, że rok ten całkiem niedawno się zaczął to już zdołamy zaobserwować niesłychanie dużo nowiuteńkich urządzeń i sprzętów, które zachwycają entuzjastów elektroniki. Na przykład w toku konferencji Game Developers Conference, jaka odbyła się w San Francisco firma Nvidia udowodniła swoją najnowszą konsolę Shield, jaka posiada procesor Tegra X1, prócz tego system operacyjny Android i także usługę strumieniowania gier. Ta wspaniała konsola posiada naprawdę multum możliwości, między innymi dzięki niej wolno słuchać muzyki, oglądać filmy oraz do tego również uruchamiać rozliczne gry na ekranie telewizora.

Więcej tekstów

Co powinien robić gracz, którego niestety nie stać na gry konsolowe?

Xbox One
Napisane przez: ビッグアップジャパン
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jedną z największych bolączek typowo polskiego gracza, a mowa tutaj o sympatykach gier konsolowych jest niewątpliwie to, że w bardzo wielu przypadkach jest tak, iż niby gracz pragnie kupić sobie fajną grę, już oczyma własnej wyobraźni widzi jak świetnie spędza wolny czas, ale cóż z tego, skoro najzwyczajniej w świecie nie ma za dużej sumy gotówki? Częsty problem ludzi w Polsce - brak pieniędzy. Jednakowoż problemy natury finansowej nie sprawiają, że automatycznie zapominamy o swoich marzeniach.


Dla entuzjastów gier zostanie udostępnionych aż 50 gier na tego rodzaju konsole, pośród nich znajdą się takie gry, jak Crysis 3 czy też Borderlands: The Pre-Sequel. Konsola będzie osiągalna w sprzedaży już za pewien czas, już od od maja 2015 roku, cena jej zakupu to plus minus 199 USD. Inną intrygującą nowością w branży elektronicznej jest nowy monofoniczny mikrofon niekierunkowy marki Nikon.

konsola
Napisane przez: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Model ten ma małe wymiary i jest bardzo bezproblemowy w obsłudze, przy jego pomocy można całkowicie wyraźnie rejestrować dźwięk z odległości blisko 50 metrów. Mikrofon ME-W1 wolno bez trudu podłączyć do każdego aparatu, jaki posiada gniazdo mikrofonu. Jego wielką zaletą jest to, że jest on bezwarunkowo wodoodporny, pyłoszczelny oraz także wstrząsoodporny, wskutek tego niewątpliwie można oznajmić, iż nowy mikrofon proponowany przez markę Nikon jest naprawdę znakomity jakościowo pod wieloma rozlicznymi względami. Dzięki ME-W1 możliwe jest także nagrywanie stereofoniczne, do tego czas zapisywania dźwięku na jednej baterii (AAA) wynosi z grubsza trzy godziny.
2018/07/12, 01:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.