Łódź - miasto o ogromnym zapleczu kulturowym i handlowym

Łódź to intrygujące i ogromnie interesujące miasto, jakie zarówno jego mieszkańcom jak i odwiedzającym je turystom ma naprawdę niemało do zaoferowania. Nie tylko znajduje się tu mnóstwo intrygujących zabytków i okolic wartych odwiedzenia, do tego Łódź zdoła pochwalić się niezwykle wysokim i rozlegle rozwijanym zapleczem handlowym.


galeria handlowa
Napisane przez: Monika
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W Łodzi znajduje się masa nowomodnych fabryk, nie brak tu także sklepów i Galerii Handlowych. Wybierając się na zakupy w Łodzi z pewnością powinno się odwiedzić Galerię Łódzką i także Manufakturę. Manufaktura jest niezwykle dużym centrum handlowym, w którym znajdują się liczne restauracje i sklepy w których znajdziemy takie sprzęty - Pendrive adata. Niemniej pełni ona bardzo istotną rolę też pod względem kulturowym, gdyż nie brak tam przeróżnych punktów rozrywkowych, takich jak kręgle czy też ściany do wspinaczek.

Manufaktura to centrum usługowo - handlowe, które zostało otwarte w 2006 roku, konkretnie 27 maja. Znajduje się pomiędzy ulicą Karskiego, Drewnowską, Ogrodową oraz Zachodnią. Na terenie Manufaktury odbywają się często liczne wydarzenia kulturalne, takie jak na przykład rozliczne koncerty, tak więc wybierając się na kupowanie do tej fantastycznej Galerii Handlowej częstokroć wolno trafić na dodatkowe atrakcje. Po zakupach wolno też udać się do kina, które też znajduje się na terenie Manufaktury. Wiele osób mieszkających w pobliżu Łodzi entuzjastycznie wybiera się do tego miasta na zakupy, bo Łódź ma faktycznie wiele do zaoferowania - więcej ciekawych produktów, zaś Manufaktura to dopiero początek.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.