Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne szczycą się dużo znaczniejszym zainteresowaniem, zatem pojawia się znacznie więcej jednostek, które pragną zarejestrować swoje wyczyny oraz później poszczycić się nimi przed podobnymi osobami. Przez to coraz większą modą cieszą się kamery sportowe, które przypinane są do kasków i które dokumentują wszystkie dokonania. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie wzmacniane, a zatem nawet przy upadku nic złego nie może się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, jednostki oglądające film będą posiadały poczucie, że same wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie sprawia, że znacznie więcej osób nabywa takie kamery i korzysta z nich podczas uprawiania sportu, przez co później posiadają niepowtarzalną pamiątkę z własnych akrobacji.
Dron z kamerą
Napisane przez: Peter Linehan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pragniemy zarejestrować reakcję tłumu na występ jakiegoś zespołu? A może jesteśmy ciekawi co znajduje się za najbliższą górą, ale nie pragniemy marnować czasu na dojście tam? Kiedy tak, to powinniśmy przemyśleć, czy nie kupić kamery DJI Phantom (więcej w sklepie http://www.gohero.pl/gopro-uav), która zachowuje się jak mały helikopter i dzięki zdalnemu sterowaniu okazuje się być w stanie dotrzeć praktycznie w każdy teren i nagrać wszystko, co jedynie chcemy. Co więcej należy sobie wydawać sprawę z tego, że taka kamera pozwala nam na podgląd, więc możemy swobodnie zbliżać i oddalać obraz, a zatem wszystko będzie zarejestrowane w idealny sposób oraz na nagraniu idealnie będzie widać to wszystko, co jest dla nas najważniejsze. Jakość tego obrazu pozytywnie nas zadziwi i naprawdę ciężko będzie nam uwierzyć, że to wszystko było nagrane za pomocą tego niewielkiego sprzętu.

Inne modele dronów: http://www.gohero.pl/dji-inspire-1.

Z biegiem lat znacznie chętniej będziemy powracać myślą do niesamowitych wyczynów, które były naszym udziałem, dlatego warto nagrywać tego rodzaju ekstremalne zadania. Mimo wszystko powinniśmy tutaj zadbać o jak najwyższą jakość obrazu, przez to należy w tym celu okupić się w dobrej jakości kamery sportowe, ponieważ tylko wtenczas wszystko będzie odpowiednio widać oraz nie będzie najmniejszych wątpliwości czego dokonaliśmy.


Więcej tekstów

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zanim wybierzemy się na narty trzeba przedtem zadbać o ich odpowiednią konserwację, kontrolę butów do nart a również regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty mały człowiek. Jak wiadomo pociechy rosną w mgnieniu oka i w buty z zeszłego roku mogą się zwyczajnie nie zmieścić.
2015/03/27, 16:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.