Świeże generacje najpopularniejszych konsol do gier - PlayStation 4 i Xbox One

Familia Playstation zwiększyła się o nowiutką, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się zwiastuje przyjście kolejnej generacji. Posiada niepowtarzalny wygląd, bardzo użyteczny gamepad z wieloma interesującymi rozstrzygnięciami, jasny interfejs, możliwość uruchomienia programu kilkanaście sekund po zapoczątkowaniu jej instalacji, możliwość zarejestrowania ostatnich 15 minut meczy.
Wiadomym jest, w życiu istotne jest pierwsze doznanie. PlayStation 4 zrywa
Postać w grze komputerowej
Napisane przez: BagoGames
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
ostatecznie ze dawną designem przekazując oszczędny, nieco futurystyczny image. Obiektywnie biorąc, nowiuteńka konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i bardziej dojrzałą estetykę. Konsola wygląda ogromnie szykownie i nieco zagadkowo. Taka propozycja pozwala także na coś, co zostało zlekceważone w PS3, czyli sposobność ustawienia sprzętu w pozycji pionowej. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola nowej generacji, odpowiedź jest zdecydowanie naturalnie tak. Sony udało się skonstruować konsolę, która to nie tylko rewelacyjnie wygląda, ale również znakomicie sprawdza się w tym, do czego pozostała wykonana.

Biały pad do gier komputerowych
Napisane przez: Leo Hidalgo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za wygląd, wyciszenie, ogromną wydajność, rewelacyjnie zaprojektowany kontroler i dobrze funkcjonującą kamerkę. O wyglądzie samej konsoli trzeba rzec, że jej elegancka postać jest odpowiednia do większości wnętrz i z pewnością będzie je upiększać. Innowacyjna generacja Xbox one to coś znacznie więcej niż jedynie konsola do rozrywki. To multimedialne środek zabaw, za pomocą którego pogadasz przez Skype z rodziną, obejrzysz telewizję, podzielisz się z kolegami nagranym przed momentem częścią meczów lub włączysz wskazówką głosową wyjątkowy obraz filmowy.

Jeśli uważasz, że prezentowany tekst jest godny polecenia, to kliknij też ten odnośnik - równie ciekawe materiały znajdziesz w najnowszym wpisie (https://sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet-wroclaw/).A to wszystko bez powstrzymywania gry. Nowiutki, o wiele doskonalszy sensor Kinect także przemodelowany kontroler, zezwolą na wygodne sterowanie wszystkimi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one cechuje się kapitalną konsolidacją z TV, niezłą listą tytułów startowych, możliwością wstecznego rejestrowania meczy i późniejszej odsłony tego zapisu. Intuicyjny interfejs, komfortowy kontroler, sposobność sterowania sprzętami połączonymi do Xboxa one za pomocą dyspozycji głosowych.


Więcej tekstów

Jak wybrać kamery dla sportowców?

Wakacje na desce – w zimie i w lecie – można utrwalić na filmie. Nowe możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy kupić naprawdę fachowy sprzęt.

Decydując się na kamerę, zwykle należy wybrać jej zastosowanie. Jeżeli marzy się nam kamera dla aktywnych, musimy poszukać sportowych modelach. Oczywiście cena jest zwykle typową przeszkodą, ale w tej sytuacji też trzeba określić, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do nagrywania w pewnym sensie portfolio narciarskich wyczynów musi być naturalnie droższa niż ta, mająca służyć tylko dokumentowaniu wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie chcemy publikować filmy. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, ale to HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
2021/11/04, 10:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.