Ranking pożyczek gotówkowych w 2014 roku

Każdemu chyba z nas w pewnym momencie braknąć może pieniędzy na jakiś zakup. Czy będzie to samochód, lodówka czy przykładowo wymarzona wycieczka, to we wszystkich tych przypadkach możemy albo zrezygnować z wymarzonego zakupu, lub jakąś metodą zdobyć potrzebne środki.


Finanse małych firm
Napisane przez: peddhapati
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Najprostszą metodą będzie pożyczenie pieniędzy od kogoś z rodziny, lecz nie zawsze będzie taka możliwość, zwłaszcza w przypadku większych kwot. Jeśli więc ta opcja odpadnie, to następnym wyjściem na uzyskanie środków finansowych może być otrzymanie kredytu gotówkowego w jednym z banków- polecany ranking kredytów.

Co prawda taki kredyt będzie się wiązał z pewnymi dodatkowymi wydatkami, ponieważ trzeba będzie opłacić prowizję za jego udzielenie, odsetki od pożyczonej kwoty i niekiedy wymagane polisy na wypadek utraty pracy czy śmierci, lecz niezaprzeczalnym plusem jest to, że spłata będzie w cyklicznych ratach, i nikt za jakiś czas nie będzie oczekiwał jakiegoś rewanżu czy odwdzięczania się. Jednak wybranie kredytu, jaki spełni nasze oczekiwania, a przede wszystkim nie będzie zbyt drogi wcale nie jest łatwe, lecz ogromnie pomoże w tym.

Business
Napisane przez: Victor1558
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Tego typu rankingi przygotowywane są przez specjalistów z dziedziny bankowości, i są bardzo przydatne dla osób, które poszukują takiego produktu. Na polskim rynku działa obecnie sporo dużych i małych banków, i sprawdzenie we wszystkich oferty zająć by mogło nawet kilka tygodni jeżdżenia po całym mieście albo kilkadziesiąt godzin spędzonych przed komputerem- wejdź na stronę.

Rankingi kredytów porównują w jednym miejscu wszystkie istotne parametry, jakie są istotne przy szukaniu tego właśnie produktu finansowego, i pozwalają na szybkie i łatwe wyznaczenie paru banków, do jakich warto udać się po pożyczkę. Zasadniczymi parametrami uwzględnianymi w tego typu rankingach są opłata od udzielenia kredytu i odsetki do spłacenia.

Oba te parametry mogą się różnić zależnie od klienta, jego historii kredytowej i wysokości zarobków, lecz mogą dać dobry obraz tego, jak prezentuje się aktualna propozycja danych banków.
2018/01/18, 12:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.