Kursy, jakie mogą pomóc wszystkim

Każda gałąź przemysłu potrzebuje wysoko wykształconych pracowników. Jednak tylko zasób wiadomości to za mało. Z tego powodu pracodawcy wysyłają swoich podwładnych na rozmaite szkolenia.
firma - panorama
Napisane przez: Gobierno Aguascalientes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
firma - fotogram
Napisane przez: Ministerio Bienes Nacionales
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
malowidło - firma
Napisane przez: Gobierno Aguascalientes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obecnie niemalże wszystkie firmy postawiły na rozwój swoich podwładnych – wiedzą one, iż warto nawet doszkolić jednego pracownika, niż ciągle szukać idealnie pasującej osoby na konkretne stanowisko. Szkolenia (open.frp.pl/) jak na przykład kursy podyplomowe, certyfikacje, doszkalanie zawodowe już od kilkunastu lat cieszą się popularnością. Zupełna innowacja to obecnie szkolenia miękkie (super szkolenia miękkie). Mają one charakter warsztatów i charakteryzuje je jednostkowe podejście do każdej osoby. Doskonale sprawdzają się one w przypadku osób zatrudnionych w wielkich firmach, gdzie pracuje się pod ogromnym stresem.

Szkolenia miękkie nie mają za zadanie nauczenia kursantów czegoś nowego, przekazania im konkretnej wiedzy, jaka może być przydatna w wykonywanej pracy. Mają one pomagać w budowaniu doskonałego środowiska pracy a także wspierać w takich zagadnieniach, jak radzenie sobie ze stresem (jak radzić sobie ze stresem). Oferowane przez liczne firmy szkolenia miękkie pogłębiają kompetencje jak na przykład: umiejętność współpracy, wspomniana umiejętność radzenia sobie ze stresem, innowacyjność, rozwijanie myślenia syntetycznego, efektywna organizacja zadań, umiejętności związane z przedsiębiorczością a także umiejętności charakterystyczne dla liderów. Posyłanie swoich pracowników na takiego typu kursy z pewnością zaprocentuje podczas współpracy oraz da wymierne rezultaty pieniężne. Inwestowanie w pracowników to nowoczesne podejście do prowadzenia biznesu.


Więcej tekstów

Program dla elektryków

AutoCAD
Napisane przez: Autodesk
Zainspirowane przez: Autodesk
Mieszkamy w cudownych mieszkaniach i jeszcze cudwniejszych domach. Chodzimy do pracy do budynków, o których nawet nie śnili nasi dziadkowie, a suma summarum, gdy coś zaczyna się psuć to zupełnie nie wiemy, co robić. Kiedyś wystarczyło, że dziadek coś tam przykręcił, coś przestawił i wszystko ponownie działało, a obecnie? Sporo osób nie ma pojęcia, co zrobić kiedy pójdą korki. Jesteśmy trochę ogłupieni przez to całe dobro.
Posiadając dużą firmę opłaca się zastanowić nad wysłaniem paru podwładnych na specjalne szkolenia dla trenerów (polecane szkolenia dla trenerów). Po ich ukończeniu mogą oni prowadzić rozliczne kursy pośród zatrudnionych także podczas czasu pracy, nie ma zatem konieczności posyłania ich na takie szkolenia, wszystko będzie można przeprowadzić w obrębie przedsiębiorstwa. Szkolenia dla trenerów dedykowane są osobom o konkretnych cechach charakteru, jak na przykład umiejętności przywódcze, pewność siebie oraz siła przebicia. Opłaca się mieć tych trenerów w swojej firmie, to praktyczne rozwiązanie, które dać może tylko pozytywy.
_
2018/10/12, 10:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.