Analiza wymagań ciągle musi okazać się przeprowadzana

Gdy przedstawiamy własne usługi klientowi, musimy rzetelnie się dowiedzieć, czego on od nas oczekuje, jaka jest jego wizja w sprawie danego tematu. Jedynie wówczas możemy mieć pewność, że robimy wszystko dokładnie tak jak musimy, a klient zadowolony z naszej pracy będzie chciał za nią zapłacić i jeszcze poleci nasze usługi następnym odbiorcom.
Biznesmen
Napisane przez: ricciofix
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nieprawdopodobne w tym wszystkim okazuje się być to, że tego typu analiza wymagań - analiza wymagań IT z - powinna być zrobiona jeszcze przed podpisaniem ostatecznej umowy, tak abyśmy mieli pewność, że wszystkie najważniejsze sprawy będą w niej ujęte, a wszystkie niejasności będą wyjaśniane właśnie w oparciu o stworzoną umowę, w której wszystkie oczekiwania będą rzetelnie wypisane.

Odbywają się specjalne kursy na ten temat

Jeśli chcemy mieć gwarancję, że nasza firma zawsze będzie wypełniała oczekiwania przekazane jej przez klienta, a ludzie którzy będą z nim dyskutowali, będą umieli wszystko dokładnie uzgodnić, to należy powiedzieć, że odbywają się specjalne szkolenia z przeprowadzania takiej analizy. To właśnie na nich opowiada się, co warto robić, żeby efekt całkowity był prawidłowy z wizją klienta, w jaki sposób stawiać pytania, aby powtarzać to co klient (patrz szczegóły) opowiedział za pomocą swoich zwrotów, by zobaczyć, że wszystko właściwie pojęliśmy.


Więcej tekstów

Co zrobić gdy stajemy przed stajemy przed decyzją przebranżowienia się? Który zawód jest wart uwagi?

dylemat
Napisane przez: National Assembly for Wales
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sporo osób długo pracujących ma czasami takie myśli by zmienić fach i przebranżowić się. Nie jest to prosta decyzja gdyż musimy poświęcić dużo czasu na zajęcie, co do jakiego nie ma pewności, że kiedyś się zwróci oraz da nam godziwy zarobek. Czasem jest natomiast tak, że mamy dosyć naszego dotychczasowego zajęcia na tyle, że myślimy nad tym czym innym moglibyśmy się zająć. Jaka praca może być ciekawą propozycją?

Spotkania biznesowe
Napisane przez: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Im więcej się dowiemy na ten temat, tym znaczniejsza będzie szansa, że po takim szkoleniu łatwiej będzie nam pojąć roszczenia pokazywane przez kontrahentów.

Otrzymanie innych wiadomości na rozpatrywany tu temat jest dla Ciebie kwestią priorytetową? Jeżeli tak, to bez strachu kliknij ten link oraz tam zdobądź więcej info (http://www.certificator.eu/pl/Partners.html).Od tego może zależeć pozycja firmy

Od poziomu satysfakcji kontrahenta, z wyświadczonej mu usługi, może zależeć czy tych klientów będziemy posiadać coraz więcej. Gdy dokładnie będziemy znali wymagania swoich klientów, to łatwiej będzie nam podążać do ich wypełnienia, a wówczas wzajemne zadowolenie będzie dużo większe.
2018/12/18, 11:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.