Analiza wymagań ciągle musi okazać się przeprowadzana

Gdy przedstawiamy własne usługi klientowi, musimy rzetelnie się dowiedzieć, czego on od nas oczekuje, jaka jest jego wizja w sprawie danego tematu. Jedynie wówczas możemy mieć pewność, że robimy wszystko dokładnie tak jak musimy, a klient zadowolony z naszej pracy będzie chciał za nią zapłacić i jeszcze poleci nasze usługi następnym odbiorcom.
Biznesmen
Napisane przez: ricciofix
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nieprawdopodobne w tym wszystkim okazuje się być to, że tego typu analiza wymagań - analiza wymagań IT z positivepro.eu - powinna być zrobiona jeszcze przed podpisaniem ostatecznej umowy, tak abyśmy mieli pewność, że wszystkie najważniejsze sprawy będą w niej ujęte, a wszystkie niejasności będą wyjaśniane właśnie w oparciu o stworzoną umowę, w której wszystkie oczekiwania będą rzetelnie wypisane.

Odbywają się specjalne kursy na ten temat

Więcej tekstów

Całe życie się uczymy, więc warto starać się zdobywać wiedzę w każdym wieku. Pomagają w tym liczne szkolenia

szkolenia
Napisane przez: aditus foundation
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wiedzę zdobywamy od samego początku naszego życia. Pojawia się w naszym życiu etap szkoły, który jest dla nas najważniejszy. W tym czasie uczymy się najwięcej i poznajemy największą ilość nowych rzeczy. Jednak po ukończeniu szkoły, nasza rozwój nie może się zakończyć.


Jeśli chcemy mieć gwarancję, że nasza firma zawsze będzie wypełniała oczekiwania przekazane jej przez klienta, a ludzie którzy będą z nim dyskutowali, będą umieli wszystko dokładnie uzgodnić, to należy powiedzieć, że odbywają się specjalne szkolenia z przeprowadzania takiej analizy. To właśnie na nich opowiada się, co warto robić, żeby efekt całkowity był prawidłowy z wizją klienta, w jaki sposób stawiać pytania, aby powtarzać to co klient (patrz szczegóły) opowiedział za pomocą swoich zwrotów, by zobaczyć, że wszystko właściwie pojęliśmy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.