Co to jest wydruk 3d oraz Czy tak banalnie go zamówić?

Marki drukarskie świadczą kompetentne usługi druku 3D w technice FDM (wydruki 3D z termoplastów). Dysponują ciągle rozbudowywanym parkiem maszynowym, opartym o najodpowiedniejsze niskobudżetowe urządzenia dostępne na rynku. Korzystają z drukarek 3D marek Zortrax (M200), TierTime (Up! Mini), Monkeyfab (PRIME), Jelwek (Prusa i3 XL) również Robo 3D.

Wydruki 3D w technologii FDM to jedna z najbardziej znanych i najtańszych procedur drukowania przestrzennego. Polega na konstruowaniu modeli warstwa po warstwie przy użyciu wiązki na wpół roztopionego syntetyku. Spółki zwyczajowo specjalizują się w druku 3D modeli, modeli koncepcyjnych tudzież użytkowych, tudzież gadżetów reklamowych tworzonych w krótkich, personalizowanych seriach. Przedsiębiorstwa trudzące się czynnością, którą są wydruki 3d zdołają zaoferować wydruki 3D i skanowanie 3d modeli o praktycznie dowolnym zakresie roboczym. Inżynierowie zdołają zoptymalizować każdy projekt pod kątem techniki FDM i wydrukować go w tego typu sposób, by po scaleniu uzyskał on pożądany rozmiar. CD3D ma zasobne doświadczenie w realizacji zamówień o zakresie niskoseryjnym - wytwórczości modeli w wielkościach kilkudziesięciu - kilkuset sztuk. W wybornej większości przypadków dotyczy to zleceń dla specjalizacji reklamowej. Drukowane gadżety są personalizowane logiem Konsumenta, a ich stosunkowo niewielka miara powoduje, że dużo bardziej rentowna jest wytwórczość w technice druku 3D.

Jeśli interesuje Cię prezentowany tekst, to super, ponieważ ten opublikowany poniżej też zawiera równie ważne informacje - nie czekaj, tylko przeczytaj go.

Dzięki posiadanym drukarkom 3D możemy wydrukować modele z realnie każdego modelu materiału do druku 3D w technologii FDM, jakie są przystępne na rynku. Paleta materiałów jest pod istniejącym względem bardzo bogata . W realizacji wydruków 3D wykorzystujemy tylko i zaledwie materiały od pionierskich producentów: Verbatim, Spectrum Filaments, D&R 3D Filament, Noviplast, czy Zortrax.

CD3D jest pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła prace z materiałem kompozytowym Graphene 3D, będącym zespoleniem PLA i grafenu - towaru przyszłości. Materiał ten ma rząd rewelacyjnych właściwości jak np. przewodzenie prądu, co sprawdza się w znakomity sposób w kontekście druku 3D obwodów elektronicznych.
2019/10/04, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.