Co to jest wydruk 3d oraz Czy tak banalnie go zamówić?

Marki drukarskie świadczą kompetentne usługi druku 3D w technice FDM (wydruki 3D z termoplastów). Dysponują ciągle rozbudowywanym parkiem maszynowym, opartym o najodpowiedniejsze niskobudżetowe urządzenia dostępne na rynku. Korzystają z drukarek 3D marek Zortrax (M200), TierTime (Up! Mini), Monkeyfab (PRIME), Jelwek (Prusa i3 XL) również Robo 3D.

Wydruki 3D w technologii FDM to jedna z najbardziej znanych i najtańszych procedur drukowania przestrzennego. Polega na konstruowaniu modeli warstwa po warstwie przy użyciu wiązki na wpół roztopionego syntetyku. Spółki zwyczajowo specjalizują się w druku 3D modeli, modeli koncepcyjnych tudzież użytkowych, tudzież gadżetów reklamowych tworzonych w krótkich, personalizowanych seriach. Przedsiębiorstwa trudzące się czynnością, którą są wydruki 3d zdołają zaoferować wydruki 3D i skanowanie 3d modeli o praktycznie dowolnym zakresie roboczym. Inżynierowie zdołają zoptymalizować każdy projekt pod kątem techniki FDM i wydrukować go w tego typu sposób, by po scaleniu uzyskał on pożądany rozmiar. CD3D ma zasobne doświadczenie w realizacji zamówień o zakresie niskoseryjnym - wytwórczości modeli w wielkościach kilkudziesięciu - kilkuset sztuk. W wybornej większości przypadków dotyczy to zleceń dla specjalizacji reklamowej. Drukowane gadżety są personalizowane logiem Konsumenta, a ich stosunkowo niewielka miara powoduje, że dużo bardziej rentowna jest wytwórczość w technice druku 3D. Dzięki posiadanym drukarkom 3D możemy wydrukować modele z realnie każdego modelu materiału do druku 3D w technologii FDM, jakie są przystępne na rynku. Paleta materiałów jest pod istniejącym względem bardzo bogata . W realizacji wydruków 3D wykorzystujemy tylko i zaledwie materiały od pionierskich producentów: Verbatim, Spectrum Filaments, D&R 3D Filament, Noviplast, czy Zortrax.

CD3D jest pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła prace z materiałem kompozytowym Graphene 3D, będącym zespoleniem PLA i grafenu - towaru przyszłości.

Analogiczny zespół przygotował zbliżone wiadomości. Jeśli Cię one interesują, to kliknij tu oraz przeczytaj więcej porad pod linkiem pracy, którą tam znajdziesz.

Materiał ten ma rząd rewelacyjnych właściwości jak np. przewodzenie prądu, co sprawdza się w znakomity sposób w kontekście druku 3D obwodów elektronicznych.
2021/03/08, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.