Outsourcing pracowników - niewątpliwe doskonały sposób na zmniejszenie kosztów zatrudnienia

W chwili obecnej o „być albo nie być” znacznej części zakładów decyduje ich poziom konkurencyjności w stosunku do pozostałych firm z określonego sektora.
outsourcing pracowników
Napisane przez: Carlos de Paz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


podatnicy
Napisane przez: Tim Evanson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Dlatego niesłychanie istotne staje się redukowanie kosztów działalności przedsiębiorstw.


zakupy
Napisane przez: Terry Madeley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Nie dziwi zatem fakt że coraz większą popularnością w świecie biznesu cieszy się outsourcing PRacowników. Czym jest owo pojęcie? Sama nazwa „outsourcing” pochodzi z języka angielskiego i oznacza wykorzystanie zewnętrznych źródeł. Pojawia się pytanie: na czym opisywane zjawisko polega? To najprościej rzecz ujmując scedowanie określonych ról innym wykwalifikowanym podmiotom. Doskonale sprawdza się na wielu rozlicznych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa takich jak między innymi logistyka, zaopatrzenie, sprzątanie czy rachunkowość - na tej stronie bez problemu zdobędziesz pomoc. Outsourcing pracowników bezsprzecznie stanowi szybki i skuteczny sposób na optymalizację zatrudnienia, uzyskanie personelu z obcych źródeł bez konieczności ponoszenia kosztów rekrutacji, instruktażu, wdrażania programów motywacyjnych.
Dobrze byłoby wspomnieć, że współdziałanie korporacji z agencjami pracy tymczasowej ciągle ewoluuje przyjmując nowe formy.
2019/04/03, 08:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.