Przedsiębiorstwo deweloperska Archicom we Wrocławiu - a więc, inwestowanie w mieszkaniowe, oraz nawierzchnie typu komercyjnego

Jak zostało już tutaj napomknięte w temacie, Archicom jest to firma deweloperska. Chociaż malutko kto o tym ma pojęcie, owa firma działa na ryneczku polskim już od 30 lat, będąc jedną z najmocniej popularnych oraz wiarygodnych przedsiębiorstw deweloperskich na terenie naszego rodzinnego kraju.
tonery
Napisane przez: Maurice Velati
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


archicom wrocław
Napisane przez: chris walker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jak łatwiutko się domyśleć, wspomniana przedsiębiorstwo posiada już dosyć spory dorobek inwestycyjny i komercyjny. Wewnątrz naszym dzisiejszym felietonie zbliżymy wewnątrz jakich lokalizacjach powstały już budowle przedsiębiorstwa Archicom i czy ograniczają się jedynie do miasta Wrocław.


artykuły
Napisane przez: Klimatop
Zainspirowane przez: www.klimatop.pl


Nasz dzisiejszy tekst zaczniemy od objaśnienia ostatniego zagadnienia wewnątrz wstępie, czyli czy firma deweloperska archicom Wrocław ogranicza własne pole rozbudowy tylko do napomknięte przed chwilką miasta? Otóż odpowiedź brzmi: Nie, gdyż wspomniana przedsiębiorstwo obejmuje swoimi rękami również pobliskie miasta, takie jak choćby Krzyki, czy Sępolno, a nawet Psie-Pole. Wracając jednak do najistotniejszego - Inwestycje mieszkaniowe, które były realizowane przez archicom Wrocław, to w szczególności: Olimpia Port (baza rekreacyjno-sportowa), River Point (to zespół trzech apartamentów), Różyczki Wiatrów (serce Krzyków, w pobliżu parków), Słoneczne Stabłowice (osiedle typu MdM wraz z klubem typu fitness), czy tez Ogrody Hallera (osiedle typu willowe w okolicy Borka) i tak w dalszym ciągu.
Co do powierzchni komercyjnych, to posiadamy tam: Na wynajem - Renaissance Business Centre, czy też West Forum, a także: Do sprzedania - napomknięte już Olimpia Port i Ogrody Hallera, a także (również zawarte w liście inwestycji w mieszkania, jednak u nas nie nadmienione) Księżno (czyli lokale typu biurowo-usługowego).
2019/05/20, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.