Co jest ciekawym wyjściem na kontrolowanie wstępu do pomieszczeń użyteczności publicznej?

Do dużej ilości obiektów czy terenów, do jakich wstęp musi być z jakichś powodów ograniczony, ich właściciele instalują specjalistyczny rodzaj bramek, jakie zmuszają do konkretnych zachowań.


Może tutaj chodzić o konieczność okazania biletu wstępu albo jedynie o to, aby można było przechodzić przez nie pjedynczo.


wymagania
Napisane przez: Sweex
Zainspirowane przez: Sweex


Bajkonur
Napisane przez: Western Digital
Zainspirowane przez: Western Digital


Więcej tekstów

Lepiej nabyć już zrobione zaproszenia czy we własnym zakresie je wykonać?

Zaproszenie na ślub
Napisane przez: Parekh Cards
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Okazji do radowania się jest bardzo wiele. Niekiedy organizujemy urodziny czy imieniny. Wielkim wydarzeniem jest ślub oraz wesele, a następnie chrzciny dziecka. Na każde istotne wydarzenie są potrzebne zaproszenia lub powiadomienia. Dzięki temu dane wydarzenie nabiera właściwej rangi. Rodzina i znajomi rozumieją, że traktujemy ich poważnie i odnosimy się do nich z szacunkiem.


W zależności od konkretnego miejsca mogłyby to być bramki obrotowe, które posiadają jedno albo dwa skrzydła. Istnieją również w większym stopniu rozbudowane modele. W przypadku takich montowanych wewnątrz jakiegoś obiektu, zazwyczaj są zainstalowane na wysokości około 1 m, z kolei te zewnętrzne mają ok. dwa m wysokości. Są wyprodukowane przykładowo z metalu albo aluminium.

Jeżeli chcesz pogłębić swą wiedzę, to przestudiuj ciekawy wpis. W tekście zawarliśmy dodatkowe oraz ciekawe informacje.

Niezależnie jednak od danego surowca, cechują się one najlepszą jakością, żeby zapewnić bezpieczeństwo oraz bezproblemową eksploatację nawet w trudnych warunkach pogodowych. Są one wykorzystywane w tego typu miejscach masowego użytku jak dworce, lotniska czy też muzea. Tego typu bramki - (bramki obrotowe) są wyposażone w specjalne ramiona, jakich ilość jest uzależniona od danego typu bramki.


Przy bramkach obrotowych mogą być zainstalowane takie systemy kontroli wejścia jak możliwość sprawdzenia biletów lub karty pracowniczej. Przeprowadzane to może być przykładowo przy pomocy wykonanych z plastiku kart. Automatyczne bramki obrotowe wyposażone są w siłowniki, z kolei bramy ręczne mają zamki lub rygle.


Wszystkie takie urządzenia wyposażone są w systemy bezpieczeństwa, jakie uniemożliwiają zranienie osoby, która przez takie wejście przechodzi. Poza tym również wytwórcy, jak i sprzedawcy takich bramek często oferują również instalację oraz serwisowanie takich urządzeń.
2019/10/18, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.