Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to niemal jak życie bez kończyny - stale pragniemy być online i z tego powodu musimy mieć zawsze naładowany telefon

W obecnych czasach jesteśmy tak uzależnieni od telefonów, że aż niewyobrażalnym jest to, aby wyobrazić sobie bez nich życie.


Teraz na ulicach, w restauracjach i niemal w każdym innym miejscu na naszej planecie na każdym kroku możemy zauważyć ludzi z telefonami w ręce.


ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND


Więcej tekstów

Aktywne spędzanie wolnych chwil jest jeszcze bardziej wzięte - wycieczki rowerowe i inne pomysły

Relaks
Napisane przez: IQ MEDISPA
Zainspirowane przez: IQ MEDISPA
Pracując siedem dni w tygodniu po osiem godzin codziennie ciężko jest znaleźć nam chwilę czasu natychmiast po pracy na aktywność fizyczną, gdyż tłumaczymy się obowiązkami domowymi oraz innymi pracami, które na nas wyczekują. Po powrocie z firmy ludzie na ogół pochłaniają się gotowaniem obiadu dla całej familii, lub relaksują się na kanapie. Do tego dochodzą prace domowe, które tworzą się każdego dnia. Jak więc zdobyć czas na sport, o jakim ostatnio tak dużo się mówi?


Są one zwykle dość duże i stale podłączone do sieci. To w wirtualnym świecie bywamy nieraz bardziej zatopieni niż w świecie realnym. W telefonie posiadamy wszystko - foldery, filmy, kamerę oraz połączenie ze skrzynką mailową i różnymi aplikacjami. Faktem jest, że wszelkie nasze aplikacje i podłączenie do sieci niesamowicie zjadają baterię. Dodatkowo, wielki oraz kolorowy ekran również sprawia, że niektórzy są zobligowani ładować telefon niemalże codziennie. Na tyle boją się zerwania kontaktu z wirtualnym życiem, że ładowarka do telefonu zawsze znajduje się w ich torebce albo plecaku. Są tacy, którzy ładowarek posiadają kilka.

W tym artykule odnajdziesz interesujące informacje, lecz odszukaj ponadto (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-100-OnePlus-7-Pro-vs-Huawei-P30-Pro/106) pozostałe teksty na prezentowany temat. Z pewnością będą ciekawe.

Jedną trzymają w mieszkaniu, kolejną w pracy, a ostatnią w plecaku, żeby być w stanie podładować smartfon w podróży - w tramwaju albo w busie. Dzisiaj jest to już na tyle naturalne, że niejeden przewoźnik, który nie chce być gorszy od konkurencji, dostarcza gniazdka do ładowania smartfonów czy laptopów przy każdym siedzeniu.


Bezpłatne Wi-Fi w autobusach to także już powoli standard.


Żyjemy w latach, gdy świat wirtualny jest tak samo ważny, jak ten rzeczywisty. Przez to pragniemy być stale online - aby być stale na bieżąco ze wszystkimi sprawami.
2019/09/28, 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.