Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to niemal jak życie bez kończyny - stale pragniemy być online i z tego powodu musimy mieć zawsze naładowany telefon

W obecnych czasach jesteśmy tak uzależnieni od telefonów, że aż niewyobrażalnym jest to, aby wyobrazić sobie bez nich życie.


Teraz na ulicach, w restauracjach i niemal w każdym innym miejscu na naszej planecie na każdym kroku możemy zauważyć ludzi z telefonami w ręce.
ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND


Są one zwykle dość duże i stale podłączone do sieci. To w wirtualnym świecie bywamy nieraz bardziej zatopieni niż w świecie realnym. W telefonie posiadamy wszystko - foldery, filmy, kamerę oraz połączenie ze skrzynką mailową i różnymi aplikacjami. Faktem jest, że wszelkie nasze aplikacje i podłączenie do sieci niesamowicie zjadają baterię. Dodatkowo, wielki oraz kolorowy ekran również sprawia, że niektórzy są zobligowani ładować telefon niemalże codziennie. Na tyle boją się zerwania kontaktu z wirtualnym życiem, że ładowarka (zobacz ładowarki samochodowe) do telefonu zawsze znajduje się w ich torebce albo plecaku. Są tacy, którzy ładowarek posiadają kilka. Jedną trzymają w mieszkaniu, kolejną w pracy, a ostatnią w plecaku, żeby być w stanie podładować smartfon w podróży - w tramwaju albo w busie. Dzisiaj jest to już na tyle naturalne, że niejeden przewoźnik, który nie chce być gorszy od konkurencji, dostarcza gniazdka do ładowania smartfonów czy laptopów przy każdym siedzeniu.
Bezpłatne Wi-Fi w autobusach to także już powoli standard.


Żyjemy w latach, gdy świat wirtualny jest tak samo ważny, jak ten rzeczywisty. Przez to pragniemy być stale online - aby być stale na bieżąco ze wszystkimi sprawami.
2018/05/13, 07:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.