Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to niemal jak życie bez kończyny - stale pragniemy być online i z tego powodu musimy mieć zawsze naładowany telefon

W obecnych czasach jesteśmy tak uzależnieni od telefonów, że aż niewyobrażalnym jest to, aby wyobrazić sobie bez nich życie.


Teraz na ulicach, w restauracjach i niemal w każdym innym miejscu na naszej planecie na każdym kroku możemy zauważyć ludzi z telefonami w ręce.


ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND


Więcej tekstów

Szkiełka hartowane na komórkę - czyli, funkcjonalność oraz ochranianie wewnątrz jednej rzeczy!

Nowy Walkman® serii W
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony
Jak samiutka nazewnictwo pokazuje, szkło hartowane, jest to szkoło o bardzo wysokiej "hardości", a więc najzwyczajniej twardości i wytrzymałości. Jednakże jak takiego typu szkiełko ma możliwość nam dopomóc, poza zwyczajną ochroną komórki przed tworzeniem rysek? Czy ona nie ograniczy nam możliwości dotykowych? Jak się ją zakłada? Czy może wszyściutkie szybki pasują do każdego telefonu komórkowego? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - właśnie pisanego - felietoniku!


chociaż niejeden o tej rzeczy nie wie, szkła ochronne na telefon, są to szkła hartowane, które to są obecnie najmocniej twardym i niezawodnym sposobem zabezpieczenia komórki typu smartfon.


Są one zwykle dość duże i stale podłączone do sieci. To w wirtualnym świecie bywamy nieraz bardziej zatopieni niż w świecie realnym. W telefonie posiadamy wszystko - foldery, filmy, kamerę oraz połączenie ze skrzynką mailową i różnymi aplikacjami. Faktem jest, że wszelkie nasze aplikacje i podłączenie do sieci niesamowicie zjadają baterię.

Pamiętaj o tym, że nasz serwis www (https://getmon.pl/) zawiera tylko wartościowe informacje, które na pewno Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas oraz dostrzeż, że warto jest go odwiedzić.

Dodatkowo, wielki oraz kolorowy ekran również sprawia, że niektórzy są zobligowani ładować telefon niemalże codziennie. Na tyle boją się zerwania kontaktu z wirtualnym życiem, że ładowarka do telefonu zawsze znajduje się w ich torebce albo plecaku. Są tacy, którzy ładowarek posiadają kilka.

W tym artykule odnajdziesz interesujące informacje, lecz odszukaj ponadto (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-100-OnePlus-7-Pro-vs-Huawei-P30-Pro/106) pozostałe teksty na prezentowany temat. Z pewnością będą ciekawe.

Jedną trzymają w mieszkaniu, kolejną w pracy, a ostatnią w plecaku, żeby być w stanie podładować smartfon w podróży - w tramwaju albo w busie. Dzisiaj jest to już na tyle naturalne, że niejeden przewoźnik, który nie chce być gorszy od konkurencji, dostarcza gniazdka do ładowania smartfonów czy laptopów przy każdym siedzeniu.


Bezpłatne Wi-Fi w autobusach to także już powoli standard.


Żyjemy w latach, gdy świat wirtualny jest tak samo ważny, jak ten rzeczywisty. Przez to pragniemy być stale online - aby być stale na bieżąco ze wszystkimi sprawami.
2020/08/19, 08:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.