Jak chronić wyświetlacz w komórce?

Najwrażliwszą częścią smartfona jest oczywiście wyświetlacz.


Nowoczesne ochronne powłoki dobrze wywiązują się ze swej roli, ale nawet one nie będą w stanie zagwarantować stuprocentowej skuteczności.


Wymiana ekranu łączy się z wydatkiem o wartości kilkudziesięciu złotych (czy większym). Toteż powinniśmy zainwestować w stosowną ochronę wyświetlacza. Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest nabycie ochronnej folii na ekran. Wykonane są one z poliwęglanu i mimo swojej niedużej grubości, są nadzwyczaj trwałe. Przede wszystkim skutecznie ochronią wyświetlacz naszego smartfona przed zarysowaniem. W przypadku kiedy spostrzeżemy nieprzyjemne zarysowania na folii, można ją wymienić. Jest to kwestia ledwo kilku złotych. Co najistotniejsze, naklejanie osłonki jest bardzo łatwe.


Homar, owoce morza
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu


Takie osłonki skutecznie chronią przed zarysowaniami. Słabiej radzą sobie, jeżeli dojdzie do upadku. Ażeby mieć jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa, warto w miejsce folii poliwęglanowej kupić szkło hartowane. Koszt zakupu szkła hartowanego na smartfon nie jest tak ogromny, jak jeszcze parę miesięcy wstecz. Ceny stopniowo spadają a dzisiaj dobrej jakości szkło ochronne można kupić już za 20 zł. Szkło hartowane może ochronić nasz smartfon przed uszkodzeniami, dzięki temu nie wykosztujemy się na naprawę. Unikając zniszczeń, będziemy również mogli drożej sprzedać używany smartfon.


Więcej tekstów

O czym pomyśleć należy przy projektowaniu informatycznej infrastruktury w domu czy firmie.

ram ddr4
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl
Konfigurując i kompletując infrastrukturę informatyczną w firmie czy domu pamiętać należy o wielu różnych aspektach. Po pierwsze ważna jest kwestia sprzętu, jego wydajność i możliwości.


Koniecznie trzeba jednakże mieć na względzie, że każdy przedni panel telefonu posiada inne rozmiary i wycięcia na głośnik czy też kamerę. Z tej przyczyny szkło hartowane musimy konkretnie dobrać do modelu posiadanego telefonu.
2019/09/27, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.