Opieka nad maleństwem bywa niezwykle absorbująca, dlatego warto kupić przyrząd, który da nam możliwość słyszeć dziecko z każdego miejsca w mieszkaniu

Twierdzi się, że opieka nad noworodkiem to zatrudnienie na pełen etat. Trzeba je przecież regularnie karmić i przewijać. Jednakże, nawet gdy śpi, trzeba je doglądać.


Najczęściej kiedy niemowlak śpi, jego mama może na chwilę również odpocząć albo zająć się wieloma istotnymi sprawami.


Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Napisane przez: Samsung
Zainspirowane przez: Samsung


Wyposażenie
Napisane przez: OiMax
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/


Więcej tekstów

Prosty telefon spisze się w różnorakich momentach

telefon
Napisane przez: Da Sal
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kiedy powiemy, że nasz telefon będzie używany w niesamowicie niecodziennych sytuacjach, to miast na jego wizerunku, musimy się skoncentrować na jego trwałości oraz na tym, na ile okazuje się być trwały.


Ma czas trochę ogarnąć mieszkanie albo ugotować jedzenie. Jednak instynkt macierzyński podpowiada jej, by co jakiś czas zaglądać do pokoju maluszka. Pragnie spraWDzić czy wszystko jest ok. Jeżeli przykładowo mama jest w kuchni i przygotowuje obiad, a dzidziuś śpi w drugiej części mieszkania, to może nie usłyszeć jego płaczu. By nie kursować zbyt często do pokoju i słuchać pod drzwiami, można po prostu zakupić urządzenie, które pozwoli nam usłyszeć nawet oddech swojego noworodka. Elektryczna niania jest fantastycznym wynalazkiem. Jest lekka i dlatego możemy z nią chodzić po całym domu. Mamy możliwość iść z nią do kuchni i nawet do łazienki.

Czujesz ochotę na następne zajmujące artykuły? Nie zwlekaj! Stworzyliśmy ich dla Ciebie dużo. Więc kliknij po więcej (https://firetms.com/pl/blog/wczytywanie-danych-ze-zlecenia-do-firetms/) i ciesz się nowymi wątkami.

Powinniśmy kupić takie urządzenie, które ma większy zasięg. W szczególności przyda się to tym rodzicom, którzy mają dom. Są również takie elektryczne nianie, które posiadają funkcję słyszenia dziecka, ale też mówienia do niego. Płaczący maluszek, gdy usłyszy głos mamy, może się uspokoić i nie będzie czuł się zagrożony i opuszczony.


W tym czasie mama zdąży dojść do pokoju z innej części domu. To da jej możliwość, by zapanować na krótki moment nad kwileniem maluszka. Nie będzie więc musiała rzucać wszystkiego, aby od razu do niego biec.
2022/01/04, 07:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.