Jaką pralkę zakupić? Wybierz najlepszą!

Zastanawiasz się, jaką pralkę wybrać? Na początek musisz odpowiedzieć sobie na zapytanie: w którym miejscu ją ustawisz (dla przykładu w kuchni albo w łazience)?


Od tego uzależniony będzie sposób ładowania jak też możliwość zabudowy.


Biznes
Napisane przez: Butz.2013
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wolnostojące pralki to najogromniejsza grupa pralek o zróżnicowanych funkcjonalnościach. Sprawdzą się zarówno w niedużych, jak i bardziej obszernych wnętrzach. Jeżeli myślisz o kupnie pralki do zabudowy (przykładowo w ciągu szafek), uplanuj na nią miejsce w czasie projektowania kuchni ewentualnie łazienki. Miej na względzie, że w wypadku modeli do zabudowy można wybierać tylko urządzenia ładowane od przodu. Pralki ładowane od góry potrzebują wolnej przestrzeni na swobodne otwarcie klapy. Zanim zadecydujesz, którą pralkę nabyć, dokładnie wymierz miejsce, w jakim planujesz ją ustawić. Pamiętaj, że pralka nie będzie stała bezpośrednio przy ścianie, bowiem ma przyłącze wody zazwyczaj o długości 7 cm.


Pralka to jedno z najgłośniejszych urządzeń w budynku. Może wykonywać pracę, wysyłając hałas na poziomie od 46 do 77 decybeli. O poziomie hałasu powiadomi Cię etykieta energetyczna urządzenia. Jeżeli masz w domku małe dziecko lub włączasz pralkę w nocy i nie chcesz budzić lokatorów ani sąsiadów, wybierz pralkę o jak najmniejszym poziomie harmidru. Na pewno sprawdź przystępność części zamiennych. Jeśli idzie o pralkę Bosch części dostępne są praktycznie w każdym mieście.


Więcej tekstów

Czy będą nam odpowiadać słuchawki sony mdr?

LG XD3   nowy cienki twardy dysk
Napisane przez: LG Electronics Polska Sp. z o. o
Zainspirowane przez: LG Electronics Polska Sp. z o. o.
Okazuje się być sporo sprzętów elektronicznych, które są nam oferowane. Dlatego tak istotne będzie to, żeby wyszukać te odpowiednie dla siebie, które będą wypełniały nawet spore wymagania.


Trzeba spojrzeć czy nasze wymagania spełni kamera pmw-ex3


Powinno się myśleć, w jakie sprzęty musimy inwestować, tak by usprawniały nam życie i proponowały to co najwspanialsze.


Jeżeli nie ma masz w domu warunków do wysychania prania albo pierzesz nadzwyczaj często, pomyśl o kupnie pralko-suszarki. Owo urządzenie pozwala nie tylko prać, lecz też suszyć odzienia. Swoim wyglądem przywodzi na myśl tradycyjne pralki ładowane od frontu.
2019/04/03, 08:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.