Jaką pralkę zakupić? Wybierz najlepszą!

Zastanawiasz się, jaką pralkę wybrać? Na początek musisz odpowiedzieć sobie na zapytanie: w którym miejscu ją ustawisz (dla przykładu w kuchni albo w łazience)?


Od tego uzależniony będzie sposób ładowania jak też możliwość zabudowy.




Biznes
Napisane przez: Butz.2013
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Wolnostojące pralki to najogromniejsza grupa pralek o zróżnicowanych funkcjonalnościach. Sprawdzą się zarówno w niedużych, jak i bardziej obszernych wnętrzach. Jeżeli myślisz o kupnie pralki do zabudowy (przykładowo w ciągu szafek), uplanuj na nią miejsce w czasie projektowania kuchni ewentualnie łazienki. Miej na względzie, że w wypadku modeli do zabudowy można wybierać tylko urządzenia ładowane od przodu. Pralki ładowane od góry potrzebują wolnej przestrzeni na swobodne otwarcie klapy. Zanim zadecydujesz, którą pralkę nabyć, dokładnie wymierz miejsce, w jakim planujesz ją ustawić. Pamiętaj, że pralka nie będzie stała bezpośrednio przy ścianie, bowiem ma przyłącze wody zazwyczaj o długości 7 cm.


Pralka to jedno z najgłośniejszych urządzeń w budynku. Może wykonywać pracę, wysyłając hałas na poziomie od 46 do 77 decybeli. O poziomie hałasu powiadomi Cię etykieta energetyczna urządzenia. Jeżeli masz w domku małe dziecko lub włączasz pralkę w nocy i nie chcesz budzić lokatorów ani sąsiadów, wybierz pralkę o jak najmniejszym poziomie harmidru. Na pewno sprawdź przystępność części zamiennych. Jeśli idzie o pralkę Bosch części dostępne są praktycznie w każdym mieście.




Jeżeli nie ma masz w domu warunków do wysychania prania albo pierzesz nadzwyczaj często, pomyśl o kupnie pralko-suszarki. Owo urządzenie pozwala nie tylko prać, lecz też suszyć odzienia.

Myślisz, że masz pytania? (http://www.kancelariawroblewska.pl/odpowiedzialnosc-czlonkow-zarzadu/) Zatem śpieszymy zawiadomić Cię, że w każdej sekundzie możesz się z nami kontaktować. Z przyjemnością odpiszemy na każdą ocenę.

Swoim wyglądem przywodzi na myśl tradycyjne pralki ładowane od frontu.
2019/10/29, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.