To niesamowicie ważne, by zadbać o bezpieczeństwo w sieci, szczególnie jeśli trzymasz dane w chmurze

Coraz więcej firm decyduje się umieszczać istotne pliki w chmurach, jak też korzystać z rozwiązań w nich się znajdujące. Jednocześnie stwierdza się coraz powszechniejsze akty dokonywania cyber przestępstw powiązanych z przejmowaniem informacji.
To powoduje, że użytkownicy nie czują się całkiem bezpieczni.


To istotne zagadnienie


Bezpieczeństwo danych w chmurze stało się teraz kluczowym pojęciem, gdyż coraz częściej stosuje się wspomniane zasoby. Firmy dość często korzystają z narzędzi dostępnych w chmurze, umieszczając w niej kluczowe dane, jak także korzystając z licznych aplikacji. Dużo zależy tutaj od wariantu chmury, jaki obierze się dla swego przedsiębiorstwa. Cenione są zarówno chmury prywatne, jak też publiczne oraz hybrydowe. Warto wytypować najkorzystniejsze dla siebie narzędzie.


giodo wymagania
Napisane przez: Sebastiaan ter Burg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Czy troszczysz się o dane osobowe?


bezpieczeństwo danych w chmurze
Napisane przez: Tabasco PR
Zainspirowane przez: Tabasco PR


Tak samo istotnym pojęciem jest ochrona danych osobowych. Nad prawidłowym wykorzystaniem danych osobowych trzyma pieczę giodo wymagania dotyczące gromadzenia oraz ochrony danych osobowych zmieniają się, dlatego lepiej to kontrolować, aby postępować zgodnie z przepisami.

Przejdź do wpisu, który jest pod poniższym linkiem oraz czytaj jeszcze na ten temat, który widocznie Cię zainteresował. Nie wahaj się!

Zagadnienia związane z ochroną danych osobowych są dokładnie określone, a każda jednostka gromadząca takie informacje jest zobligowana do ich respektowania.
Do zarejestrowania zbiorów w GIODO zmuszone są jednostki, które przetwarzają dane dotyczące kontrahentów, rejestry korespondencyjne, rejestry newsletterów, loterii oraz inne informacje. Osoby obligowane do rejestracji w GIODO ale nie spełniające tego obowiązku, podlegają karze finansowej albo pozbawienia wolności.
2022/05/21, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.