Jakie kupić gadżety i akcesoria do telefonu komórkowego?

Branża telefonii komórkowej to obszar technologii, która rozwija się niezwykle szybko. Bardzo duża ilość nieprzerwanie powstających rozmaitych modeli telefonów sprawia, że równolegle rozwija się rynek gadżetów telefonicznych.
etui na smartfon
Napisane przez: Elisa Fair
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna sporą innowacją było wprowadzenie do telefonów możliwości robienia zdjęć. Obecnie różne rozwiązania dodatkowe do telefonów są już koniecznością a mniej lub bardziej wymyśle gadżety do smartphonów to niezwykle potężna sfera biznesu. Jakie akcesoria do komórki wypełniają obecnie półki sklepów? Przede wszystkim wciąż niezastąpione są tradycyjne akcesoria do komórki - ładowarki, etui, baterie, różnego rodzaju uchwyty, słuchawki, zestawy głośnomówiące, karty pamięci i folie ochronne. Gadżety te coraz bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością.

Więcej tekstów

Zadbaj o zatrudnionego i zorganizuj najlepsze szkolenia BHP. To najlepsza inwestycja!

kask
Napisane przez: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Raz na czas środki masowego przekazu rozpalają informacje o wypadkach w fabrykach lub na placach budów. Bywa, że wiadomości te są wyolbrzymiane przez dziennikarzy, ale w większości sytuacji stanowią jednak autentyczne świadectwo banalizowania kwestii BHP. Problem ten dotyka w różnej skali niemal wszystkich firm, wielkich i małych, tych z liczną kadrą i tych z niewielkim gronem pracowników. Przejawia się on w przeróżnych sferach i ma mniej lub bardziej poważne skutki.


Wśród uchwytów, które gwarantują bezpieczne korzystanie z telefonu np. jako nawigacji wymienić możemy uchwyty rowerowe - najczęściej montowane do kierownicy roweru, uchwyty samochodowe - montowane na przedniej szybie, dzięki przyssawce lub uchwyty, które można przymocować na przykład do deski rozdzielczej. W ofercie producentów akcesoriów komórkowych znajdziemy również specjalne produkty dla osób aktywnych fizycznie - opaski i pokrowce, które możemy założyć na rękę lub na biodra. Tego rodzaju gadżety uprzyjemniają jogging, czy też jazdę na rolkach lub deskorolce i dają możliwość jednoczesnego słuchania muzyki a także korzystanie z aplikacji treningowych. Zapraszamy tu: etuo.pl/etui.html?device_brand%5B0%5D=126&device_model%5B0%5D=127.

Z kolei pokrowiec dziś nie tylko zabezpiecza telefon przed zarysowaniami czy uszkodzeniami mechanicznymi, ale również stanowi modny gadżet. Szczególnie trendy w ostatnich latach stały się silikonowe pokrowce w rozmaitych wzorach i ciekawych kształtach z wypukłymi elementami. Jeśli chodzi o baterie do komórki to niezastąpione są oczywiście baterie uniwersalne, pasujące do większości smartphonów bez względu na model i firmę, ale sporą popularnością cieszą się także baterie czerpiące energię ze słońca, które umożliwiają naładowanie telefonu niemal w dowolnym miejscu. Natomiast ładowarki samochodowe w zależności od potrzeb mogą mieć porty USB, micro lub mini. A co jeśli oryginalna bateria przestanie zupełnie służyć? Dla pasjonatów: akcesoria do komórki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.