Jeżeli pragniemy nagrać reklamę, to warto zadbać o znalezienie doświadczonego lektora - miejscem, w którym można to zrobić, jest bank głosów

Przyjemny głos w reklamie to wyjątkowo istotna sprawa. Bardzo wiele osób z łatwością poznaje głosy znanych lektorów, chociaż sami nie są pewni skąd. Właściwie dobrany lektor sprawi, że przekaz zamieszczony w reklamie zyska na szczerości.
bank głosów
Napisane przez: swimboy1
Jeśli chcemy nagrać spot reklamowy dla swojej firmy i pragniemy nawiązać współpracę z kompetentnym lektorem, to idealnym rozwiązaniem będzie bank głosów. Z reguły odnajdziemy w nim wiele najróżniejszych próbek głosowych, wśród których będziemy mogli przebierać. Nie ważne zatem czy potrzebny nam lektor do reklamy telewizyjnej, do filmów szkoleniowych czy do komunikatów głosowych, w porządnym banku głosów na 100% znajdziemy coś dla siebie. Zanim zaczniemy współpracę z lektorem, możemy przesłuchać mnóstwo próbek najróżniejszych głosów, aby wybrać ten najodpowiedniejszy dla nas.


Więcej tekstów

Kamery firmy Hikvision charakteryzują się znakomitą jakością i niezawodnością

system operacyjny
Napisane przez: Marina del Castell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli ważne jest dla nas chronienie naszej własności, to znakomitym pomysłem będzie zainstalowanie monitoringu. Warto jednak zakupić dobrej jakości sprzęt, żeby posiadać pewność, iż będzie znakomicie działał.


Jeśli ciekawe nas np. marka Hikvision kamery, które ona oferuje na pewno spełnią nasze wymagania.


można zobaczyć tutaj
Napisane przez: Ctd 2005
Przeważnie bank głosów nie zajmuje się wyłącznie kolekcjonowaniem próbek głosowych, ale też całym udźwiękowieniem. Jeśli nie chcemy robić tego samodzielnie, to najlepiej będzie zostawić proces tworzenia spotu zawodowcom. Świetnym sposobem, by odnaleźć sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje, może być zaglądnięcie do sieci, uruchomienie przeglądarki oraz wpisanie właściwego słowa kluczowego. Na 100% uzyskamy mnóstwo ciekawych wyników. Jeżeli więc potrzebny nam jest dobry lektor do reklamy, to bez problemu go odnajdziemy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.