Niebywała historia znakomitych telefonów firmy Nokia, jakie przez długie lata były hitami sprzedażowymi na całym świecie.

Jeszcze kilka lat temu, zanim pojawiły się na rynku smartfony z Androidem, to właśnie Nokia była symbolem tego, co najlepsze w telefonach. Legendarna niezawodność, wygodne użytkowanie, mnóstwo funkcjonalności i długi okres pracy na akumulatorze to główne cechy w zasadzie wszystkich modeli tej marki.
firma - stykówka
Napisane przez: Solamente Itan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Niektóre z wersji tego producenta stały się prawdziwymi legendami, jakie dziś osiągają na aukcjach wysokie ceny.

Czy według Twojej opinii, publikowany artykuł zasługuje na Twoje zainteresowanie? Jeżeli tak, to sprawdź także inne przydatne wpisy (https://omniashot.pl/packshot/), które na pewno zadowolą Twoją ciekawość.

Ale w zasadzie każdy telefon tego producenta stawiał wysoko poprzeczkę konkurencji, nie inaczej było też z modelem nokia n 73 (kupiłem nokię n 73). Ukazał się on na rynku w roku 2006 i od razu zdobył uznanie klientów. Co ciekawe, Nokia miała w tym właśnie okresie również krótką przygodę z Linuxem, to właśnie na nim bowiem opierało się urządzenie nokia n 900, posiadające między innymi ekran dotykowy.


nokia luna
Napisane przez: Susanne Nilsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Linux
Napisane przez: Kris Duda
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejne lata to kolejne modele, niezmiennie cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Bardzo dobre opinie pośród użytkowników zbierała między innymi nokia luna, z rodziny telefonów z przesuwaną klawiaturą.

Czy masz chęć poszerzyć swą znajomość rzeczy na zaprezentowany temat? W takim razie chcielibyśmy nakłonić Cię do naszych następnych artykułów - wejdź w łącze do witryny (https://irescue.pl/).

Niestety decydenci z tej fińskiej firmy trochę sobie zlekceważyli rewolucję jaka przyszła ze smartfonami. Przez krótki okres czasu okazało się nagle, że sprzedaż zwykłych telefonów z klawiszami spada w gwałtownym tempie, wszyscy bowiem rzucili się na smartfony. Nieco spóźnione działania wprawdzie przyniosły parę ciekawych konstrukcji, jakich jak nokia lumia dual sim - .
Jednak wśród użytkowników niepodzielnie królowały już wtedy Urządzenia z innymi operacyjnymi systemami, i niestety pomimo doskonałych parametrów Nokii się nie udało z powrotem podbić rynku.
2020/05/03, 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.