Nabądź sprawdzoną kartę graficzną firmy GeForce

W obecnych realiach, praktycznie każdy obywatel w naszym państwie ma komputer w swoim mieszkaniu. Nic w tym zaskakującego, przecież kraj nasz jest coraz majętniejszy, a produkty tego rodzaju są coraz tańsze.


laser
Napisane przez: Marco Hamersma
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Czasy, kiedy laptop w domu był dowodem bogactwa, odeszły w zapomnienie. Lecz nawet jeżeli mamy dobry sprzęt, od czasu do czasu warto go trochę podrasować, kupując odpowiednie komponenty.


geforce fx 5500


Jeżeli twój komputer posiada dobrą pamięć operacyjną, lecz gorszą kartę graficzną, należy zainwestować w artykuł GeForce fx 5500. Jest to najwyższej generacji karta, przewyższająca nawet GeForce gt 210. Stworzona jest specjalnie do testowania gry wideo, każda, także najnowsza, będzie na niej wyglądać fenomenalnie. Jeśli potrzebujesz wymienić kartę, bowiem zajmujesz się grafiką, wypróbuj GeForce 980, najnowszy model karty specjalnie dla grafików, lepszy niż GeForce 940m. Dzięki niniejszemu gadżetowi będziesz w stanie tworzyć wspaniałe grafiki - odkryj więcej.


2.0 Speaker Set USB
Napisane przez: Sweex
Zainspirowane przez: Sweex


Lecz gdzie najlepiej nabyć kartę? Skoro GeForce fx 5500 jest niezwykle świeżym produktem, możemy go dostać tylko w autorskim sklepie. To samo dotyczy GeForce 980. Będą to nowe dystrybucje, dlatego też powinniśmy się spodziewać dość wysokich cen za nie. Lecz jakość jaką za to dostaniemy, warta jest wydanych środków. Jeśli jednak ukontentuje nas karta GeForce gt 210, można spokojnie znaleźć używaną na licytacji internetowej. Podobnie jak GeForce 940m.

Zdecydowanie przeczytaj najnowszy materiał (https://www.dronlandia.pl/dji-phantom-4-pro) na ten temat. Nie daj się prześcignąć innym! Popraw swoje informacje na ten temat.

Karty te liczą już kilka lat, lecz nadal są stabilne, toteż warto je nabyć, jeśli nie mamy zbyt wygórowanych wymagań.


Jeśli chcesz żeby twój komputer służył ci wiele lat, należy raz na jakiś czas odnowić w nim kartę graficzną.


Więcej tekstów

Rynek komórkowej telefonii oraz alternatywy, jakie przed użytkownikami stawia sieć internetowa.

Samsung Chromebook
Napisane przez: Samsung
Zainspirowane przez: Samsung
Choć operatorzy komórkowej telefonii tworzą coraz lepsze propozycje i produkują coraz więcej reklam do których zapraszają coraz to więcej gwiazd, sieć Internetowa daje osobom, które chcą się komunikować za darmo lub klasycznie przez telefon dużo możliwości.


Dzięki czemu będziemy mieli szansę radować się nawet na starszym PC, z najnowszych gier oraz programów graficznych. Najnowsze dystrybucje można znaleźć w sklepach autoryzowanych GeForce. Jednak tańsze, używane, spokojnie znajdziemy na aukcji internetowej - zerknij tu.
2019/02/05, 07:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.