Nasze coraz nowocześniejsze telefony komórkowe potrzebują zabezpieczenia

Telefony komórkowe i także starsze aparaty dotykowe okazują się niestety urządzeniami delikatnymi.


Dotyczy to szczególnie ich przedniej części, czyli ekranu. Wyświetlacz łatwo zarysować lub uszkodzić.
futerał ZTE Blade L5
Napisane przez: Blake Patterson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


sprzęt - selfie
Napisane przez: wiktor jedrzejczak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jakże często trzymamy smartfon w kieszeni albo w torebce z powiedzmy kluczami. To wszystko naraża szczególnie wyświetlacze na zniszczenie lub co najmniej zarysowania. Nie mówiąc już o upadkach, które dzieją się nam wszystkim i to często. Mimo że, często smartfony posiadają szybkę Gorilla Glass albo obudowy odporne na upadki z wysokości.

Jeśli zaciekawił Cię prezentowany tekst, to bardzo dobrze, ponieważ ten opublikowany poniżej (https://qalcwise.com/apps/delegacje-program-do-delegacji/) też posiada równie istotne informacje - nie wahaj się, tylko sprawdź go.

Jednak dużo, szczególnie tańszych aparatów, narażonych jest na dużo codziennych zagrożeń. Aby zapobiec zbyt błyskawicznemu zniszczeniu, należy poszukać właściwego pokrowca na telefon. Etui umożliwi nie tylko zabezpieczenie, ale też pozwoli przypiąć aparat do paska przykładowo w czasie joggingu. Etui na smartfon może być również wodoodporne, co umożliwi pływanie z telefonem. Niektóre dają możliwość na zanurzenie się aż do 3 m pod wodę.


Smartfon
Napisane przez: Sham Hardy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Potrzeba przede wszystkim dopasować etui do modelu naszego urządzenia pod względem wymiaru. Gdy szukamy specyficznego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, możemy znaleźć coś odpowiedniego na rynku. Na naszym rynku powstało bowiem dużo zakładów, specjalizujących się tylko w produkcji takich dodatków.

Każdego dnia bądź na czasie (http://techkom24.pl/centrale,2,43978) w tych sprawach, które Cię ciekawią. Jeżeli poszukujesz ekstra informacji, kliknij w wyznaczony link, a pod nim czeka na Ciebie wiele współczesnych artykułów z owego działu.

Odnajdziemy najróżniejsze barwy i formy, które ozdobią nasz smartfon. Możemy nawet chcieć zaprojektować indywidualny wzór. W naszej gestii jest także dobór, w jaki sposób zamierzamy zabezpieczyć nasz aparat.
Czy wystarczającym okaże się futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Każde z rozwiązań mają swoje plusy i minusy. Należałoby zagłębić się w tę tematykę, aby nasz smartfon służył nam dłużej.
2021/09/08, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.