System monitoringu pojazdów Global Positioning System

System działający w oparciu o technologię satelitarną GPS wykorzystuje najbardziej nowoczesne sposoby aktywnej ochrony samochodu. Przy względnie niewielkich kosztach powiązanych z zamontowaniem sprzętu oraz podłączenia go do CSMP Solid Security samochód będzie w pełni bezpieczny.


Możliwości tego systemu to: ochrona pojazdu przed przywłaszczeniem, ochrona przed napadem, natychmiastowa i dokładna lokalizacja pojazdu, zdalne sterowanie przyrządem zainstalowanym w samochodzie na przykład: włączenie sygnalizacji alarmowej, unieruchomienie samochodu, uruchomienie świateł mijania itd. System można poszerzyć o następne elementy (sensor wychyłów, autoryzacja zapłonu, klawisz antynapadowy) zarówno wzmacniające bezpieczeństwo pasażerów oraz kierowcy jak i zabezpieczające pojazd przed kradzieżą.

nawigacja gps
Instalacja GPS (przejdź do strony) http://gpssolid.pl/ od Solid Security odbywa się w sprofilowanych punktach montażowych na terenie całej Polski, zajmujących się profesjonalnym zabezpieczaniem aut. Jest również opcja uzgodnienia zainstalowania w punkcie wskazanym przez Klienta, (przykładowo salon samochodowy). Przy zamontowaniu Gps (sprawdź więcej) od solid security w samochodzie możemy ubiegać się o rabaty przy ubezpieczeniu auta do 50% części kradzieżowej AC.

Sterowniki GPS muszą posiadać zgodność z wymaganiami wyznaczonymi w obowiązujących przepisach UE, oznaczenie CE. Najnowocześniejsze Systemy Monitorowania Pojazdów GPS działają dzisiaj praktycznie w każdym z przedsiębiorstw. Oprogramowanie używane przy obserwowaniu gwarantuje kontrolę czasu pracy kierowców, przebiegu samochodów, stanu paliwa jak też wielu innych informacji potrzebnych do sprawnego funkcjonowania firmy. Posiadając dostęp do internetowej aplikacji zyskujesz opcję łatwiejszego zarządzania samochodami. Umożliwia to znacząco obniżyć koszt użytkowania floty pojazdów, podwyższając przy tym bezpieczeństwo przemieszczanych ładunków.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.