Jakiego oprogramowania każdego dnia używa kierownictwo przeszło 600 sieci sprzedażowych?

Czy zastanawiałeś się w przeszłości, w jaki sposób działają ogromne sieci zajmujące się handlem? Wielokrotnie są one zbudowane z setek jeśli nie tysięcy różnych marketów, w jakich ponadto zazwyczaj powinien być bardzo podobny towar.


Aby zdołać nad tym wszystkim zapanować, konieczne byłoby perfekcyjne oprogramowanie.


Więcej tekstów

Gazetki promocyjne - jaki mają wpływ na konsumentów?

Gazetka reklamowa to druk służący która służy celom informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozprowadzania, o objętości która odpowiada zwielokrotnienia 4, 8 i 16 stron. Adresat gazetki ma możliwość wielorazowego korzystania z gazetki promocyjnej, a w kontaktach z nadawcą może powoływać się na propozycje, które są w niej zapisane.


Takie, w którym możliwe byłoby określenie wszystkich sklepów, różnych dystrybutorów, kolejne stacje benzynowe oraz wszystkie pozostałe części mozaiki nazywanej jako sieć powiązań. Tego typu programistyczne rozwiązanie istnieje i nazywa się Elektroniczna Wymiana Danych. Ten program sprzedawany jest także pod nazwą EDI, zatem z j. ang. Electronic Data Interchange a jest wyprodukowany przez jakąś krakowską firmę, która zostaje założona jeszcze na początku lat 90-tych.


ekspert
Napisane przez: Asus
Zainspirowane przez: Asus


Mówiąc krótko, wspomniane oprogramowanie ułatwia błyskawiczną i bezpieczną komunikację elektroniczną wymianę informacji w tzw. łańcuchu dostaw. Dzięki temu managerowie poszczególnych filii mogą m.in. złożyć w centrali zlecenia na brakujące towary czy fizycznie lokalizować samochody pojedynczych dostawców. ProgRAM jest zgodny ze standardem GS1, wytwórca gwarantuje Sernice Desk w aż 10 językach. Warto także wspomnieć, że opisywany program posiada już ponad sto tys. użytkowników w ponad czterdziestu krajach.


We wspomnianym oprogramowaniu stosuje się między innymi tak zwany Globalny Numer Lokalizacyjny, a zatem oznakowanie pozwalające na wyraźną oraz wyjątkową identyfikację konkretnej lokalizacji.
2020/07/07, 08:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.