Ciesz się cennym gadżetem przez długi czas, czyli o korzyściach z zakupu etui na telefon

Funkcje futerałów na telefony są różne. Mają one z kolei przede wszystkim chronić smartfona przed upadkiem i jego konsekwencją – defektem.
Ich następnym zadaniem jest z kolei wspaniały wygląd, za pomocą którego każda komórka wygląda jeszcze lepiej. Każdy z nich jest inny i dostosowany do danego modelu.


W ostatnim czasie na rynek – także i polski – wyszedł najnowszy model firmy Samsung.

Zainteresował Cię ten materiał? To świetnie, gdyż oryginalny wpis (https://www.etteplan.com/pl/rozwiazania/produkty/usluga-zarzadzania-aplikacjami-w-etteplan-zapewnia-dzialanie-twoich-najwazniejszych-aplikacji) zawiera podobne informacje do prezentowanych.

Już teraz można zakupić etui na telefon Samsung Galaxy J5 2016, dostępnego również w wielu sklepach firmowych, sieciach komórkowych, a także i na stronach internetowych specjalizujących się w sprzedaży poprzez strony internetowe. Niektóre z nich są stworzone odpowiednio na potrzeby komórki, lecz można również być posiadaczem etui oryginalnego – prosto od producenta. Telefon Samsung J5 2016 ma niezwykle trwałą i uodpornioną na wszelkie zarysowania obudowę, lecz etui pozwala też na ochronę ekranu. W momencie upadku przejmuje ono energię, a następnie ją wytłumia i tym samym zabezpiecza ekran przed pęknięciem.

Nie wahaj się! Jeżeli zaciekawiły Cię przytoczone wiadomości, to z pewnością bieżąca treść na ten temat również Cię skusi. Przejrzyj tekst o tym zagadnieniu.

Model ów to połączenie elegancji, lecz razem z etui – zachwyci każdego.


Elektrownia atomowa Fukushima nr 1
Napisane przez: Faruk Ateş
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Obecnie najbardziej znanym telefonem komórkowym jest jeden z modeli firmy Apple. W związku z tym też obudowa Apple Iphone 5/5s można zakupić w wielu różnych postaciach.
Kolorowe, z motywami bohaterów ze znanych w tymże czasie bajek, bądź także z napisami codziennie motywującymi – każda obudowa ma swój spersonalizowany kształt oraz formę, a w związku z tym właścicielom Apple Iphone 5/5s z całą pewnością nie zabraknie coraz to nowszych pomysłów na ochronę swego telefonu.
2020/08/05, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.