Kilka przydatnych wskazówek dla osób które by chciały ochronić swój telefon przed różnymi uszkodzeniami.

Chyba każdy wyciągając dopiero co zakupiony telefon z pudełka cieszy się z tego, jak wygląda. Jednak jeżeli o ten wygląd odpowiednio się nie zadba, to dość szybko urządzenie może się porysować czy nawet poważnie uszkodzić.


pokrowiec Huawei P8 Lite
Napisane przez: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Obecnie sprzedawane smartfony są dość delikatne, nawet upadek z niewielkiej wysokości spowodować może popękanie szybki i jej przymusową wymianę. Z tego też powodu należy zadbać o kondycję noszonego smartfona, przez co będzie on mógł służyć w dobrej kondycji przez dłuższy okres czasu. A najlepszym sposobem na to będzie zakup jakiegoś porządnego Huawei P8 Lite etui i po prostu noszenie w nim telefonu. Dzięki temu będzie go można zabezpieczyć przed różnymi rysami i zabrudzeniami, a niekiedy również przed upadkiem, po którym trzeba by było wymieniać cały ekran.


Więcej tekstów

Jak chronić wyświetlacz w komórce?

Homar, owoce morza
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu
Najbardziej wrażliwą częścią smartfona jest oczywiście wyświetlacz.


Nowoczesne ochronne powłoki świetnie wywiązują się ze swej roli, lecz nawet one nie będą w stanie zapewnić stuprocentowej skuteczności.


Na rynku wybór takich akcesoriów jest naprawdę duży, więc raczej nie będzie żadnego problemu z dobraniem odpowiedniego. U wielu sprzedawców można znaleźć wersje oferowane przez producentów, które idealnie będą pasować do konkretnego sprzętu, ale także wiele tanich, nie zawsze najwyższej jakości produktów z Chin. Dlatego też wybierając pokrowiec Huawei P8 Lite w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, aby był on odpowiednio dopasowany do danego smartfona.


Tu najlepszym wyjściem będzie zakup pokrowca dedykowanego, co do którego można być pewnym, że spasuje, chyba że pechowo trafi się na jakiś wadliwy egzemplarz. Przy uniwersalnych pokrowcach jest z tym bardzo różnie, z tego też powodu trzeba sprawdzić, czy będzie pasował do konkretnego urządzenia.
2020/03/09, 07:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.