Doskonały, lekki i wygodny obiektyw

Przy zakupie obiektywu, należy zwrócić uwagę na to, czy będzie on pasował do naszego urządzenia. Oprócz osprzętu pochodzącego od tej samej firmy, jakiej logo widnieje na sprzęcie, mamy nadal do dyspozycji ofertę wytwórców niepodległych.


Sigma to ekwipunek typowo amatorski. Obiektyw o tak wielkim obrębie ogniskowych, nie może być konstrukcją prostą. Obiektyw jest urządzony w przystępną podziałkę ostrości, oraz leżące po lewej stronie przełączniki trybu pracy autofokusa, statyczności, oraz blokowania obiektywu.


Sigma to niezależny producent obiektywów, jaki od wielu lat konsekwentnie zadziwia coraz to nowymi pomysłami.

Zainteresował Cię niniejszy tekst? Jeśli tak, to przeczytaj też uwagi z witryny (http://www.sklep.sn-promet.pl/kategoria-produktu/towary-emas/wylaczniki-plywakowe-emas/), ponieważ one również odnoszą się do podobnej tematyki.

Sporo z nich to bardzo egzotyczne pozycje, jakie dla zwykłego fotoamatora pozostają tylko ciekawostkami. Można jednak odszukać w ofercie Sigmy szereg bardzo użytecznych obiektywów dobrej jakości za względnie małą cenę. Wytwarzają oni obiektywy z mocowaniami w wersji dla różnych układów.


Więcej tekstów

W RAMACH LOJALNOŚCI

przykład karty lojalnościowej
Napisane przez: Terry Madeley
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W obecnych czasach programy lojalnościowe to wyższy poziom marketingowych pomysłów. Nie starczy pierwszej lepszej osobie z brzegu (albo, co drugiemu klientowi) proponować karty stałego klienta to zdecydowanie za mało. Dobry program lojalnościowy to o wiele więcej, to metoda, która pozwoli poczuć się klientowi niezwykle dobrze, przez co zyskujemy pewność, że klient jeszcze wiele razy zrobi u nas zakupy. W Polsce jest wiele programów lojalnościowych egalitarnych. Większość z nas ma co najmniej jedną kartę stałego klienta, czy to sklepu z żywnością, sklepu z ciuchami czy kartę na którą nabijają nam się punkty za zakupy w różnych miejscach, dzięki której mamy możliwość otrzymanie ciekawych rabatów, zdobycie interesujących nagród.


sigma 18 200
Napisane przez: Doug Kerr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Sigma 18 200 to wszechstronny, lekki i poręczny obiektyw, poświęcony specjalnie do lustrzanek cyfrowych. Ma wbudowany silnik. Dzięki nadzwyczaj zaawansowanej konstrukcji, obiektyw zachowuje najwyższą jakość obrazu w całym odcinku ogniskowych. Dwa fragmenty o niskiej dyspersji SLD w powiązaniu z dwoma soczewkami asferycznymi przekazują świetną korektę wszelakiego typu aberracji i zniekształceń.


Szczególne wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, jakimi pokryte są każde soczewki, skutecznie uniemożliwiają powstawaniu każdego typu blików i flar. Obiektyw ma system wewnętrznego ostrzenia IF, dzięki jakiemu frontowa soczewka nie obraca się podczas ostrzenia. To gwarantuje pewne używanie kołowych filtrów polaryzacyjnych.
2021/12/11, 08:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.