Robot kuchenny jako rzeczywista pomoc dla ludzi regularnie gotujących

Robot kuchenny to prawdziwa pomoc dla osób regularnie gotujących. Jego cena zależy od wielkości i oprzyrządowania, jednak na pewno poprawniej zainwestować w należyty sprzęt renomowanych marek, bo będzie nam dłużej służyć bezawaryjnie przez sporo lat.


elementy
Napisane przez: Cesar Cardoso
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Jakie zdjęcia można zrobić przy pomocy dobrego teleobiektywu?

Pamięć USB Kingston DataTraveler®  Special Edition 9
Napisane przez: Kingston Digital
Zainspirowane przez: Kingston Digital
Ludzie mają chęć do uwiecznienia różnorodnych ważnych momentów w swoim życiu już od wielu lat. Każdy taki okres można by upamiętnić przy pomocy różnorodnego typu aparatów fotograficznych.


Robot kuchenny jest wielozadaniowy i nadaje się do przygotowania wielu potraw. urządzenie ubija, tworzy ciasto, miksuje, kroi, a nawet może wyciskać sok z owoców. Z zasady nawet w bardziej prostych rodzajach robotów jest nakładka do ubijania białek i śmietany.


Robot kuchenny uruchamia się przyciskiem, lub gałką. Zależnie od firmy i gatunku mają parę pułapów prędkości pracy. Przyrządy sterowane elektronicznie same łączą odpowiednią szybkość, w pozostałych gatunkach należy ją ustawiać. Nieomal każdy robot posiada bardzo potrzebny tryb pulsacyjny, oraz turbo, korzystny przy cięższych potrawach i twardych produktach. Robot kuchenny może być z miską, bądź z melakserem. Tradycyjny robot z misą, jaki miesza w jednym kierunku jest świetny do robienia ciast i kremów, sprawdzi się również do robienia sosów i dipów, ubijania piany, lub śmietany. Robot planetarny miesza w wielu kierunkach, umożliwia to szybsze i bardziej precyzyjne wymieszanie komponentów na ciasto, jakie wrzucimy do misy.


robot kuchenny


interes


Niusem na rynku są roboty kuchenne z zastosowaniem gotowania i podgrzania indukcyjnego, jednak to bardzo drogie sprzęty.


Najbardziej wymyślne roboty współdziałają z maszynką do wytwarzania lodów, przystawką do rozdrabniania ziarna na mąkę, nakładką do napełniania kiełbasy, nakładką do obierania ziemniaków. Jednak większej części takich końcówek i przystawek nie ma w oprzyrządowaniu podstawowym i należy je kupić dodatkowo.
2020/05/09, 07:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.