Co mogą dać aktualnie zaawansowane technologicznie kamery osobom, które się chcą bawić zarobkowo albo amatorsko w filmowanie.

Aktualnie już za mniej niż pięćset złotych zostać można posiadaczem nowoczesnej kamery, za pomocą której można rejestrować różne swoje wyczyny. Sprzedawane aktualnie sportowe kamery posiadają możliwość rejestrowania w wysokich rozdzielczościach, są odporne na wodę, różnice temperatur i pył, i mają niewielkie, kompaktowe wymiary.


kamera na kask
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu


Mechanik
Napisane przez: K.G.23
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Czy podoba nam się kamera GoPro Hero 5?.

Firma na rynku międzynarodowym, a ryzyko walutowe
Napisane przez: istock
Zainspirowane przez: istockphoto.com
Jedziemy na wakacje i chcemy wszystko nagrywać? Z pewnością powinno się tu zaopatrywać w niewielką kamerę, którą wszędzie będziemy mogli ze sobą wziąć i dzięki której będziemy mieli szansę nagrać obraz niesamowicie świetnej jakości.


Popularność ich rośnie w szybkim tempie, a równocześnie spadają ich ceny, przez co urządzenia te są coraz częściej używane przez aktywne osoby. Dodatkową ich zaletą jest to, że nie ma potrzeby ich trzymania w ręce, a można przymocować w jakimś praktycznym miejscu. Podczas jeżdżenia na desce, rowerze czy motocyklu doskonale sprawdzi się na przykład kamera na kask, dzięki takiemu miejscu przymocowania jej posiadacz będzie miał obie ręce wolne.


sportowe kamery wykorzystywane są hobbystycznie, chociaż całkiem sporo osób z umieszczonych w internecie filmów uczyniło sobie dość przyzwoITe źródło zarobku. Na nagrywaniu filmów można też zarabiać zawodowo oferując tego typu usługi, nie tylko w tradycyjny sposób, ale też z powietrza. Rozpowszechnienie się dronów sprawiło, że coraz większa ilość firm zaczyna oferować usługi tego typu, a jednak ujęcia zrobione z większej wysokości są rzeczywiście wyjątkowe i niepowtarzalne.


Profesjonalne, duże drony Warszawa pozwalają na doczepienie z dołu profesjonalnej kamery i sterowanie nią przy pomocy specjalnego kontrolera. Sterowanie odbywa się w niezależny sposób od samego drona, można więc z dużą precyzją filmować dokładnie to, co się będzie chciało.
2018/01/18, 09:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.