Co mogą dać aktualnie zaawansowane technologicznie kamery osobom, które się chcą bawić zarobkowo albo amatorsko w filmowanie.

Aktualnie już za mniej niż pięćset złotych zostać można posiadaczem nowoczesnej kamery, za pomocą której można rejestrować różne swoje wyczyny. Sprzedawane aktualnie sportowe kamery posiadają możliwość rejestrowania w wysokich rozdzielczościach, są odporne na wodę, różnice temperatur i pył, i mają niewielkie, kompaktowe wymiary.


kamera na kask
Napisane przez: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu


Mechanik
Napisane przez: K.G.23
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

cyfrówki i gopro hero
Napisane przez: kent
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zanim wyjedziemy na narty trzeba wcześniej zadbać o ich stosowną konserwację, przegląd butów do nart i regulację wiązań, szczególnie jeżeli jedzie z nami na narty mały człowiek. Nie ulega wątpliwości że pociechy rosną w mgnieniu oka i w buty z poprzedniego sezonu mogą się zwyczajnie nie zmieścić.


Popularność ich rośnie w szybkim tempie, a równocześnie spadają ich ceny, przez co urządzenia te są coraz częściej używane przez aktywne osoby. Dodatkową ich zaletą jest to, że nie ma potrzeby ich trzymania w ręce, a można przymocować w jakimś praktycznym miejscu. Podczas jeżdżenia na desce, rowerze czy motocyklu doskonale sprawdzi się na przykład kamera na kask, dzięki takiemu miejscu przymocowania jej posiadacz będzie miał obie ręce wolne.


sportowe kamery wykorzystywane są hobbystycznie, chociaż całkiem sporo osób z umieszczonych w internecie filmów uczyniło sobie dość przyzwoITe źródło zarobku. Na nagrywaniu filmów można też zarabiać zawodowo oferując tego typu usługi, nie tylko w tradycyjny sposób, ale też z powietrza. Rozpowszechnienie się dronów sprawiło, że coraz większa ilość firm zaczyna oferować usługi tego typu, a jednak ujęcia zrobione z większej wysokości są rzeczywiście wyjątkowe i niepowtarzalne.


Profesjonalne, duże drony Warszawa pozwalają na doczepienie z dołu profesjonalnej kamery i sterowanie nią przy pomocy specjalnego kontrolera. Sterowanie odbywa się w niezależny sposób od samego drona, można więc z dużą precyzją filmować dokładnie to, co się będzie chciało.
2018/01/18, 09:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.