Drony - fantastyczna metoda na robienie filmów z powietrza

Obecnie każdy może robić fantastyczne zdjęcia, nie tylko stojąc na ziemi, ale także z powietrza. Jak to możliwe? Starczy odwiedzić sklep z dronami, by kupić sobie sprzęt umożliwiający zrobienie fotografii oraz filmów z powietrza.
Dron
Napisane przez: Dennis Jarvis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zacznijmy od tego, czym jest dron. To maszyna zdalnie sterowana przez danego użytkownika bądź poruszająca się uprzednio zaplanowaną trasą. Dzięki wyposażeniu jej w aparat można robić fenomenalne ujęcia z góry. Da się zrobić fotografie, jakie dotąd wydawały się niemożliwe, w jaki sposób bowiem sfotografować panoramę miasta z najwyższego budynku, na którego dach nie posiadamy wstępu? Przy pomocy dronów filmowanie z powietrza jest możliwe, szczególnie, iż już za kilkaset zł można zakupić naprawdę pewny sprzęt.

Więcej tekstów

Internet dla firm jako narzędzia pozwalające na prędki rozrost firmy

Biznesmeni
Napisane przez: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Internet w Polsce jest obecny od 20 lat i stał się motorem napędowym modernizacji i ożywienia gospodarki. Dynamikę Internetu z sukcesem mają możliwość wykorzystywać przedsiębiorcy najróżniejszych specjalności, niekoniecznie ściśle połączonych akurat z internetem i innowacyjnymi technikami.


Drony jak DJI, Acme czy Xblitz mają prostą budowę, więc nie powinieneś mieć trudności z ich obsługą i szybko rozeznasz się, jak nim kierować. Jeśli podejmiesz decyzję o jego kupnie, będziesz mógł zastosować go nie tylko w celu wykonywania zdjęć dla siebie, lecz także na imprezach rodzinnych, na przykład w trakcie ślubu kuzyna. Taka pamiątka będzie bez wątpienia najlepszym podarunkiem, jaki mógłbyś mu podarować. Zdjęcia sprzed kościoła robione przy pomocy drona nie tylko obejmą wszystkich gości, ale także pozwolą na uzyskanie ujęć, których nikt wcześniej nie miał. Warto jest zastanowić się nad taką niespodzianką i wykorzystywać drona podczas takich imprez. Być może zdobędziesz nawet korzystne dla ciebie zamówienia, ponieważ nie każdego stać na drona, lecz za to większość z nas chce mieć takie zdjęcia w albumie.

Filmowanie z powietrza jest współcześnie dostępne dla każdego. Jeżeli i ty jesteś nim zaciekawiony, pora wybrać się do sklepu, by wyszukać maszynę, która będzie odzwierciedlać nasze wymogi. W przypadku, gdy nie masz obeznania w określonych parametrach technicznych, których oczekujesz, zdaj się na pomoc sprzedawcy albo poszukaj najpierw cenionych urządzeń w Internecie, a zakup na pewno będzie trafny. Pamiętaj, by decydować się na renomowane sklepy, np. sklep Dronlandia, które dają gwarancję na zakupione produkty, a w razie potrzeby świadczą także usługi serwisowe. W sytuacji pogorszenia pogody zawsze można ściągnąć drona na ziemię, lecz nigdy nie wiadomo, co się przydarzy podczas lotów, szczególnie tych pierwszych.
2019/06/05, 07:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.