Wybieramy kino domowe

Oglądanie filmów może dostarczyć dużych wrażeń - przenikające się z sobą ton jak też obraz powodują, że widzowie czują się, jakby byli w środku akcji.


Przez długie lata napraWDę mocnych wrażeń dostarczało jedynie kino - przede wszystkim za sprawą ogromnych ekranów a także głośników.


nagrania
Napisane przez: Jocelyn Kinghorn
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jednakże ten monopol został ostatnimi czasy przełamany - dzisiaj, dzięki kinu domowemu, na takie rezultaty można liczyć także oglądając filmy w domowym zaciszu. Informacja tycząca się komponentów z których złożone jest kino domowe jak też co oznaczają zawiłe specyfikacje, może pomóc w podjęciu decyzji, w jaki sposób przekształcić salon w salę kinową. PanoRAMiczny odbiornik telewizyjny w zestawieniu z odtwarzaczem DVD a także głośniki przestrzennego dźwięku (surround) spowodują, iż w domowym zaciszu będzie można będzie czuć się niczym w kinowej sali. Warto przy tym pamiętać, że dobór pojedynczych składników domowego kina jest faktycznie szeroki, zaś większe nie za każdym razem znaczy - lepsze.


Komplet kina domowego z prawdziwego zdarzenia składa się z trzech niezbytecznych elementów: odtwarzacza DVD, ekranu telewizora oraz nagłośnienia. Zadaniem domowego kina będzie dostarczanie efektów analogicznych do kinowych. Odtwarzacze DVD w zestawieniu z nowszymi telewizorami są w stanie wytworzyć obrazy w dużej rozdzielczości, wiernie oddające i wielkie wybuchy i najmniejsze z realnych łez.


Więcej tekstów

Szkiełka hartowane na komórkę - czyli, funkcjonalność oraz ochranianie wewnątrz jednej rzeczy!

Nowy Walkman® serii W
Napisane przez: Sony
Zainspirowane przez: Sony
Jak sama nazwa wskazuje, szkło hartowane, jest to szkoło o niewiarygodnie wysokiej "hardości", a więc najzwyczajniej twardości oraz wytrzymałości. Jednakże jak takie szkło może nam pomóc, pomijając zwykłą ochroną komórki przed tworzeniem rysek? Czy ona nie ograniczy nam możliwości dotykowych? W jaki sposób się ją zakłada? Czy wszystkie szybki pasują do każdego telefonu? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku znajdziesz w środku naszego nowego - właśnie pisanego - artykuliku!


Choć niejeden o tej rzeczy może nie wiedzieć, szkła ochronne na telefon, to szkła typowo hartowane, które to są w obecnej chwili najmocniej twardym oraz niezawodnym sposobem do zabezpieczenia komórki rodzaju smartfon.


Dużej jakości głośniki przestrzennego dźwięku sprawią, iż spostrzegając w filmie lecący helikopter, właściwie będziesz mógł wyczuć, jak łopatki wirnika krojoną powietrze nad twoją głową. Jeśli składniki kina domowego dobierze się poprawnie, to pokój, w którym będzie zainstalowany ów zestaw, przeistoczy się w autentyczną kinową salę.
2018/11/06, 07:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.