Nie wiesz jak wybrać fotografa na wesele? Znamy odpowiedź

Ogromnymi krokami zbliża się ten szczególny moment. Od kilku miesięcy myślisz wyłącznie o nim, liczysz dni, załatwiasz ostatnie sprawy, coś zmieniasz, ulepszasz, załatwiasz. Dzielisz te wszystkie rzeczy z tą jedyną osobą. On też pędzi, ustala, organizuje, martwi się. Ten czas na pewno bardzo Was do siebie zbliża. A gdy nadejdzie już ten moment, najbardziej oczekiwany w życiu, będziesz chciała mieć pamiątkę, która pozwoli zachować wspomnienia przez całe życie. Na przeciw Twoim oczekiwaniom wyjdzie dobry fotograf weselny.

Fotograf ślubny
Napisane przez: Clemens v. Vogelsang
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jak rozpocząć szukanie? Przejrzyj galerie w rankingach najlepszych światowych fotografów. Przyglądnij się uzyskanym przez nich efektom. Zwróć uwagę na to, jakie elementy trafiają w Twój gust: ustawienia par, gra światła o cieni, uchwycone emocje. W w zauważalnej współcześnie na każdym kroku epoce stosowania programów komputerowych – bardzo łatwo jest uzyskać różnorodne efekty, jednak profesjonalny fotograf ślubny ma zazwyczaj opracowany swój styl.
Gdy Twoje wymagania będą już w miarę sprecyzowane, przy pomocy wyszukiwarki internetowej, sprawdź ofertę fotografików w Twojej okolicy. Początkowo dokładnie przejrzyj portfolio każdego z nich – skreśl tych, którzy od razu nie porwali Twojego serca. Kolejno oceń portfolio pozostałych. Szczególnie przypatrz się fotkom z kaplicy: czy są profesjonalnie doświetlone i czy fotografik uchwycił ulotne momenty. Zdjęcia powinny ukazywać emocje. Kolejną sprawą, na którą powinnaś zwrócić uwagę, jest niepowtarzalność. Sprawdź czy w portfolio nie znajduje się przypadkiem tylko kilka par.

Czyżbyś miał ochotę na więcej tekstów na powyższy temat? Zapraszamy więc do kolejnej strony - po prostu naciśnij to zarządzanie informacjami i przeloguj się do naszego serwisu.

Ilość par określa w pewnym stopniu doświadczenie fotografa. I ostatnie – czy wszystkie ze znajdujących się na zdjęciach par nie są przypadkiem we wcześniej przygotowanych, podobnych pozach, a zdjęcia zalatują sztucznością.

zdjęcie ślubne
Napisane przez: MsSaraKelly
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gdy odrzucisz już według Ciebie nieatrakcyjnych fotografów i zostanie ich, przyjmijmy, kilkunastu, przeszukaj fora internetowe i serwisy z opiniami.
Ostatnia rzecz, którą musisz zrobić, to spotkać się z potencjalnymi zleceniobiorcami i ustalić warunki współpracy – a następnie zdecydować się na jednego z nich.
2020/09/01, 14:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.