Rozważasz, którą kamerkę GoPro wybrać? Dzisiaj przedstawiamy rekomendowany przez nas model

Nie od dzisiaj wiadomo, iż kamera GoPro to rzecz, którą musi mieć w swych zbiorach właściwie każdy. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem sportów, pragnącym uwieczniać swoje osiągnięcia, zapalonym fotografem hobbystą czy dużo podróżujesz, bez wątpienia kamera GoPro będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem.
Jakkolwiek kosztuje całkiem sporo, jest to wydatek, którego z pewnością nie będziesz żałował - dzisiaj doradzimy, który z modeli obecnie obecnych na rynku polecamy dla początkujących, którzy jednakże nie chcą zadowalać się najmniejszą jakością.


GoPro Hero+ LCD


Kamerą, którą najmocniej polecamy, jest aktualnie GoPro Hero+ z ekranem LCD.

Czy taka tematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę klimatyzacja wrocław getmon, która dotyczy omawianej sprawy, zatem zapewne także Cię zainteresuje!

Stare kamery nie miały w ogóle wyświetlacza, co jednak przy większym użytkowaniu jest trochę męczące, dlatego bez wątpliwości warto zainwestować od początku w wersję z wyświetlaczem. Dodatkowo ekran (używane monitory do komputera) LCD daje praktycznie gwarancję, iż będziesz przez długie lata wszystko porządnie widzieć, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w swej kamerce.


rakieta nośna
Napisane przez: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Co oprócz LCD?


Wyświetlacz LCD to nie jedyne, co może zaoferować Ci GoPro Hero+ LCD. Jest to oczywiście kamerka wodoodporna, która umożliwia robienia fotografii nawet na głębokości czterdzieści metrów! To z pewnością wielkie usprawnienie, gdyż poprzednie modele GoPro nie pozwalały na zanurzanie jej na tak wielką głębokość, co było sporym problemem zwłaszcza dla nurków.
Na dodatek GoPro Hero+ LCD możesz obsługiwać przy pomocy aplikacji, którą bez większego problemu ściągniesz na swój smartfon! To oczywiście ogromne udogodnienie i znaczna zmiana w porównaniu do poprzednich wersji kamerki.
2021/01/09, 18:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.