Metody na tanie sprawunki

Jak wiadomo w większych sklepach dyskontowych możemy dostać po nadzwyczaj okazyjnej cenie pewne artykuły spożywcze. Z wielkimi marketami jest jednakże tak, że częstokroć kuszą super promocją na 1,2 czy 3 produkty w danym czasie. Pozostałe produkty zostają natomiast w cenach normalnych.

Gazetki reklamowe
Zainspirowane przez: freepik.com
Rzecz jasna, możemy chodzić od sklepu do sklepu w poszukiwaniu promocji, jednakże dużo łatwiej jest otworzyć stronę www interesującego nas hipermarketu po czym odnaleźć na niej aktualną gazetkę promocyjną w opcji PDF. Gazetki promocyjne obecnie spotykane najczęściej mają ciekawą szatę graficzną.

Więcej tekstów

Zadbaj o środowisko

sortownik odpadów
Napisane przez: Franke Polska Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html
Troska o środowisko naturalne nie jest już tylko niecodzienną modą. Jeszcze do niedawna ludzi, którzy pasjonowali się ekologią i wprowadzali jej zasady w swoje codzienne życie, uważaliśmy jak uroczych wariatów. Obecnie jednakże ochrona środowiska to absolutna konieczność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jakim stanie znajduje się ekosystem. Cywilizacja nie przyniosła Ziemi niczego dobrego, dlatego teraz powinniśmy zacząć naprawiać wszelkie błędy.


Prócz zdjęć artykułów promocyjnych bywa, że zawierają rozmaite ciekawostki na ich temat, czy również przeróżne ciekawe przepisy z tych artykułów. Na przykład jeżeli w promocji jest filet z kurczaka, możemy znaleźć w podobnej gazetce recepturę na smacznego "kurczaka po Meksykańsku", jeżeli natomiast jest w promocji biała kapusta, możemy natknąć się na przepis na doskonałe "gołąbki w sosie pomidorowym".

Gdy mieszkamy w wielkim mieście i jest w okolicy trochę hipermarketów}, poza tym mamy dostateczną ilość wolnego czasu, możemy pokusić się o spacerek od marketu 1 do 2 oraz 3, po towary najbardziej korzystne cenowo.

Zainteresował Cię prezentowany wpis? Jeśli tak, to zobacz bez ociągania, co znajdziesz w tym serwisie (http://gohero.pl/kamera-gopro-hero-8-black) - on również zapewne będzie warty uwagi!

Można tym sposobem oszczędzić faktycznie niemałą kwotę co miesiąc na samych produktach spożywczych.
Nowością są portale WWW mieszczące nieomal wszystkie bieżące wydania tychże gazetek zgromadzone w jednym miejscu. Wspomniane strony mogą spowodować, iż nasze powszednie życie stanie się prostsze. Wystarczy wieczorową porą zobaczyć podobną stronę, odnotować w którym markecie oraz co nas interesuje (przy okazji możemy także zaplanować jadłospis na cały tydzień, aby nie nabyć nazbyt dużo produktów rzuciwszy się w wir zakupów).

Następnego dnia odwiedzamy wybrane sklepy w kolejności nam odpowiadającej, i robimy nasze zakupy trzymając się dokładnie spisu. Z doświadczenia wiem, że trzymając się powyższych reguł można w przeciągu miesiąca oszczędzić nawet 500 zł. Tymże właśnie sposobem niepozorne gazetki promocyjne (plus dostęp do sieci internetowej) mogą przyczynić się do znacznych oszczędności w budżecie domowym, zaś te w formacie DOC przyczyniają się do ochrony środowiska.
2020/03/10, 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.