Najnowsze nowinki w branży fotograficznej to na pewno interesująca fotografia 3D

W obecnych czasach zdecydowana większość ludzi ma swój prywatny aparat fotograficzny. W dużej części są to lubiane cyfrówki, gdzie prócz zrobienia zdjęć możemy nagrać niedługi filmik. Praktycznie nie robi się już aparatów analogowych, do których należało pozyskiwać klisze, na jakich przeciętnie mieściło się kilkanaście fotek.
aparat
Napisane przez: Tirso Lecointere
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wraz z postępem technologii do sklepów trafiają nowatorskie modele, jakie posiadają nieprzebraną ilość funkcji, jakie tak de facto wykorzystują tylko fachowi fotografowie. Większość społeczeństwa robi fotografie na trybie mechanicznym, gdzie nie trzeba ustawiać żadnych specjalnych opcji. Jest to bardzo wygodne dla osób, które nie interesują się fotografią, gdyż przyrząd sam ustawia ostrość i inne ustawienia.

Przejdź do serwisu autora (https://www.gohero.pl/kamera-gopro-hero-7-black), jeśli zainteresowały Cię treści podane w tym poście. Tam otrzymasz o wiele więcej szczegółów.

Osoby które są w temacie zdają sobie z pewnością sprawę z tego, że lubiana staje się fotografia obrotowa, jednakże wciąż jest wykorzystywana przede wszystkim w studiach fotograficznych. Jej przewodnim celem jest demonstracja rzeczy, jakie będą sprzedawane w sieci. Użytkownik ma okazję obejrzenia danego produktu z każdej strony, w związku z tym, będzie bardziej pewny swojego zakupu. Z pewnością fotografia obrotowa jest przyszłościowa i już lada dzień większość przedmiotów będziemy mogli przez nabyciem zobaczyć od każdej strony. Galeria na


Więcej tekstów

Obiektyw jako najistotniejszy element aparatu fotograficznego

sigma 10-20
Napisane przez: David Mellis
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jednym z najważniejszych elementów aparatu fotograficznego jest obiektyw. Rozstrzyga on w dużym stopniu o jakości fotografii.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm cechuje się wyjątkową charakterystyką ekspresyjności, realizuje wygórowane oczekiwania fotografików o pasjach twórczych i artystycznych.

sesja
Napisane przez: Warszawska Szkoła Fotografii
Następną z nowości w tym temacie są zdjęcia 3D, jakie gwarantują nam przestrzenne obejrzenie konkretnej sceny. Tak samo jak interesujące oglądanie jest filmu 3D w kinie, tam samo interesujące, a może nawet bardziej jest posiadanie zdjęcia 3D swojego bobasa. Aby obejrzeć zdjęcie w formacie 3D trzeba zakupić specjalistyczne szkła, tak zwany anaglify albo zamówić 3D w studiu fotograficznym. Już dziś dzięki użyciu współczesnej technologii można oglądać zdjęcia przestrzennie, bez używania dodatkowych okularów.

Jeśli nie mamy pomysłu na podarunek dla kogoś bliskiego dobrze jest pójść do fotografa i zamówić fantastyczne zdjęcia 3D. Będziemy mieli gwarancję, iż będzie to niespodzianka wyjątkowa, a solenizant na pewno się ucieszy. Należy być otwartym na nowinki, bowiem być może już niebawem nasze cyfrówki odejdą do lamusa i jedyną formą robienia zdjęć będzie fotografia obrotowa, którą obecnie zajmują się tylko zawodowcy.
2019/07/06, 07:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.