Nowoczesne gry to przede wszystkim gry internetowe i planszowe.

W gry grają prawie wszyscy, mali a także duzi. Najprawdziwszy geek, czyli pasjonat, może wybrać gry najlepsze iloraz najpopularniejsze, natomiast na rynku jest ich naprawdę dużo oraz co jakiś czas pojawiają się lepsze. Aby dobrze posegregować gry, można zwrócić uwagę bardzo wiele czynników. Funkcjonują przykładowo gry klasycznie fizyczne, chociażby piłka nożna, czy umysłowe, jak warcaby, a ponadto hazardowy, czyli poker. Można też rzec, że sporo gier łączy dwie, lub nawet wszystkie te grupy. A podstawową regułą, która łączy gry jest to, iż się w nich rywalizuje, natomiast one same uczą zdrowej konkurencji.
kolekcja gier komputerowych
Napisane przez: Corey Marshall
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gier na rynku jest niezwykle wiele można wyróżnić kilka podstawowych głównych typów. Gry (magicplay.pl) logiczne nie posiadają formy losowej i sportowego. A całość jest uzależnione od głowy i zdolności logicznego myślenia. Umysłowe gry planszowe to na przykład szachy, czy kółko i krzyżyk. W nich znaczącym elementem jest konkurencja. Z kolei gry quizowe to gry, w których odpowiada się na zagadki potrafi się w nich pojawić rywalizacja, jeśli ma znaczenie dobre rozwiązanie, bądź bliższa prawdy. Gry losowe są takie, w których rezultaty są nie do przewidzenia także nie posiadają żadnej strategii, która daje możliwość wygrać. W grach, w jakich najważniejsza jest umiejętność sportowa to gry, w których najistotniejsza jest albo prędkość, albo zwinność. Istnieją jeszcze takie gry fizyczne, jakie można prowadzić poprzez komputer. W grach logiczno losowych znaczenie ma jednocześnie los oraz wiedza tutaj przykładem są gry w karciane i gry planszowe. W tym miejscu znajdują się fajne przykłady: http://www.ceneo.pl//Gry_Nintendo_3DS.


Więcej tekstów

Co może nam zaoferować komputerowa rozrywka

xbox
Napisane przez: Eric Holsinger
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nikomu nie trzeba raczej nawet mówić o tym, że wraz z intensywnym rozwojem szeroko rozumianej technologii jaki widoczny jest już od kilku lat pojawiło się szereg najróżniejszych, interesujących sposobów na wykorzystywanie swego wolnego czasu. Jest to naturalnie fantastyczna wiadomość dla każdego z nas, bo aktualnie spotkamy się po prostu z bardzo szerokim wyborem jeśli chodzi o poszukiwanie odpowiedniego dla siebie hobby – trzeba tylko poświęcić na to nieco swojego czasu, aby za każdym razem móc znaleźć coś dla siebie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.