Wielkie przygotowania do wyjazdu na narty

Nim wybierzemy się na narty należy przedtem zatroszczyć się o ich prawidłową konserwację, przegląd butów do nart a również regulację wiązań, zwłaszcza jeżeli jedzie z nami na narty młody człowiek. Wiemy że pociechy rosną w mgnieniu oka i w buty z poprzedniego sezonu mogą się zwyczajnie nie zmieścić.
kamerka gopro hero
Napisane przez: Thirteen Of Clubs
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Idealnie byłoby gdybyśmy odpowiednio wcześnie zatroszczyli się też o własną kondycję cielesną, poświęcając co najmniej kilka tygodni na przygotowywanie naszego ciała do podwyższonego wysiłku . Na co dzień bowiem nierzadko spędzamy większą część naszego czasu w miejscu pracy, gdzie siedzimy przed laptopem, w związku z czym niektóre grupy mięśniowe pracują albo mniej, bądź wcale. Kiedy nagle w trakcie urlopu zimowego zmusimy się do znacznego wysiłku bez stosownego przygotowania się, możemy uczynić sobie szkodę. Idealną sytuacją byłoby, gdybyśmy przez cały rok systematycznie uprawiali sport.

gopro hero 4 black na camonboard.pl
Napisane przez: Dave Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Współcześnie prawie uzależnionymi jesteśmy od kontaktów internetowych. Jest to o tyle prostym, iż posiadamy do dyspozycji praktyczne przyrządy. Zapełniają portale społecznościowe fotografie ze spacerów z familią, z imprez familijnych bądź firmowych. Nie zdumiewa też zjawisko, że nasze urlopowe wyczyny pragniemy nie tylko zapamiętywać, ale również się nimi podzielić. Tymczasem o ile nie jesteśmy zwolennikami sportów ekstremalnych utrwalenie wrażeń z wypraw nie będzie takie łatwe, gdyż zwykła kamera określonych rzeczy nie przetrzyma. Czasami konieczna staje się w kamera do zadań nadzwyczajnych, dla przykładu Gopro Hero 4 Black, bardzo wytrzymała, opracowana w ten sposób, by podołać nawet ekstremalnie trudnym warunkom.

Więcej tekstów

Dji Phantom dotrze w każde miejsce

dron
Napisane przez: Dave Lauretti
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sporty ekstremalne szczycą się coraz większym powodzeniem, zatem zjawia się znacznie więcej jednostek, które chcą zarejestrować własne osiągnięcia i później pochwalić się nimi przed kolejnymi. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się kamery sportowe, które przypinane okazują się być do kasków i które rejestrują wszystkie wyczyny. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie umacniane, a więc nawet przy wywróceniu się nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby podziwiające filmik będą miały wrażenie, że same robiły te wszystkie akrobacje. To właśnie sprawia, że coraz więcej osób nabywa takie kamery i korzysta z nich podczas uprawiania sportu, przez co potem mają niesamowitą pamiątkę z własnych wyczynów.


Gopro Hero 4 Black jest w taki sposób skonstruowana, aby nawet przy wielkich prędkości (np. w czasie zjazdu na nartach) rejestrować płynny obraz. Kamery tego typu mają również nadzwyczaj mocną obudowę. Kamera taka przyda się nie jedynie wędrowcom, ale również fotografom - zawodowcom jacy muszą niekiedy realizować zlecenia w ciężkim terenie (dla przykładu fotografie ślubne na szlaku górskim).

Kamery takowe jak też pozostałe akcesoria Sony przydatne obieżyświatom (smartfony, GPS-y, aparaty fotograficzne) są osiągalne zarówno w marketach stacjonarnych jak też w sklepach online - link do camonboard.pl.
2015/04/13, 09:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.