Czym jest marketing video, jaka osoba mogłaby z niego korzystać oraz jaka firma go może przygotować?

Czy pamiętasz w jaki sposób w dzisiejszych czasach przykuć do proponowanych poprzez swą firmę wyrobów lub usług uwagę jak największej grupy potencjalnych nabywców? Należy nie tylko przyciągnąć ich uwagę, lecz zatrzymać przy tego typu reklamie, może zaskoczyć a na pewno w jakiś sposób się wyróżnić.


Jak zatem myślisz, czy dobra promocja powinna mieć formę tekstu? Grafiki? Fotografii? Dźwięku? Czy może wszystkie te wymienione formy równocześnie? Tak, taki marketing video wydaje się być reklamą doskonałą, gdyż, jeżeli tylko jest odpowiednio przygotowana, mogłaby zawierać wszystkie konieczne składniki. Właściwa muzyka (przedwzmacniacze mikrofonowe) mogłaby przyciągnąć zainteresowanie, podobnie także jak jakaś animacja albo mówiąca do petenta kobieta, której głos mógłby jeszcze zawierać tzw. "call to action", czyli "wezwanie do działania". W praktyce są to tego typu wyrazy jak: "kup teraz", "sprawdź to". Warto dodać, iż tego typu marketing video to nie musi być od razu Promocja jakiegokolwiek towaru, to równie dobrze może być wyłącznie prezentacja pewnej firmy lub czesci do gitary jakiejś proponowanej poprzez nią czynności.


Transcend RDP7
Napisane przez: 4Press.pl
Zainspirowane przez: 4Press.pl


Więcej tekstów

Dobrze zareklamuj swoją instytucję

Przedsiębiorstwa
Napisane przez: Vassil Tzvetanov
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nieważne, czy prowadzisz spore przedsiębiorstwo, czy małą firmę rodzinną, czy może jesteś założycielem innej instytucji, każdy, kto pragnie zaistnieć, potrzebuje doskonałej promocji, która dotrze do sporej rzeszy odbiorców.


A kto mógłby zajmować się przygotowaniem takiego filmiku? Okazuje się, że wcale nie muszą to być studenci słynnej łódzkiej szkoły filmowej, choć uzyskiwana w tamtym miejscu znajomość tematu mogłaby być w bardzo znacznym stopniu użyteczna.


Jeżeli jednak nie mamy kontaktu do absolwentów wydziału reżyserii wspomnianej akademii, to zostaje nam kontakt do jakieś dobrej agencji marketingowej. Jej pracownicy doskonale wiedzą co to jest marketing video i jak taki materiał zrobić. To przecież właśnie ich specjalizacja.
2020/07/21, 07:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.