Godne uwagi o dużej jakości oraz szczególnej technologii są aparaty EOS 70D a także GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz każdą chwilę, która zostanie z Tobą na zawsze

Chcemy uchwycić każdą istotną dla nas chwile. Gdy robimy filmiki bądź zdjęcia, oczekujemy, ażeby były czytelne, upamiętniły każdą ważną chwile, aby z miłą ochotą powracać do nich choćby po latach. Na rynku jest masa aparatów cyfrowych z alternatywą nagrywania filmików, o różnych parametrach i funkcjach.
Aparat fotograficzny
Napisane przez: brett jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Do jednych z ponadprzeciętnych aparatów cyfrowych z wymienną optyką stanowi aparat firmy Canon EOS 70D. Zapisze wszelką chwile na fantastycznych zdjęciach oraz filmach z pełną rozdzielczością i z szybkością 7 klatek na sekundę. Kamera firmy Canon jest zaawansowany 19 - punktowym systemie AF o szczególnej technologii (http://www.cyfrowe.pl/). Do korzyści aparatu cyfrowego EOS 70D należą ponadto nagrywanie filmików w pierwszorzędnej jakości Full HD z szybką, gładką oraz staranną automatyczną regulacją ostrości dzięki zastosowaniu rewelacyjnej technologii N Dual Pixel CMOS AF. Nawigacja aparatem jest zdalne i jest opcja szybkiego oglądania klatek zdjęciowych za sprawą Wi-FI. Z wykorzystaniem wysokiej czułości ISO 12800, robienie zdjęć w oświetleniu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Co więcej odchylanie ekranu dotykowego pozwala robić fotografie pod przeróżnymi kątami. Dodatkową wartą polecenia kamerą stanowi GoPro HERO 3 (cyfrowe.pl, nowe go pro na 2014, 2015), zwłaszcza dla miłośników sportów ekstremalnych. W wodzie, w atmosferze bądź na lądzie wychwyci każdą istotną chwile. Kamera GoPro HERO 3 jest 30% mniejsza, lżejsza i 25% bardziej wydajna niż jej dwie wcześniejsze poprzedniczki.


Więcej tekstów

Który kupić aparat fotograficzny na urlop?

sigma 18-200
Napisane przez: TRANSCEND
Zainspirowane przez: TRANSCEND
Aparat cyfrowy na wczasy. To prawdopodobnie najczęściej kupowana – oprócz samych wakacyjnych ofert w biurze podróży – rzecz tuż przed odjazdem na letni wypoczynek.


Jak go wyselekcjonować? Na co zwracać uwagę? Jakie cechy musi posiadać idealny, aparat wakacyjny? Jesteś dyletantem i w ogóle nie wiesz o co w tej fotografii chodzi? Nie masz pojęcia co to przysłona, ogniskowa? I z tej przyczyny odrzucasz cały sprzęt, który ma coś więcej poza funkcją „krajobraz”, nocne zdjęcia”? Omyłka! Wybierz aparat, jaki pozwoli Ci się kształtować, myśleć w trakcie pstrykania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.