Godne uwagi o dużej jakości oraz szczególnej technologii są aparaty EOS 70D a także GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz każdą chwilę, która zostanie z Tobą na zawsze

Chcemy uchwycić każdą istotną dla nas chwile. Gdy robimy filmiki bądź zdjęcia, oczekujemy, ażeby były czytelne, upamiętniły każdą ważną chwile, aby z miłą ochotą powracać do nich choćby po latach. Na rynku jest masa aparatów cyfrowych z alternatywą nagrywania filmików, o różnych parametrach i funkcjach.
Aparat fotograficzny
Napisane przez: brett jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Do jednych z ponadprzeciętnych aparatów cyfrowych z wymienną optyką stanowi aparat firmy Canon EOS 70D. Zapisze wszelką chwile na fantastycznych zdjęciach oraz filmach z pełną rozdzielczością i z szybkością 7 klatek na sekundę. Kamera firmy Canon jest zaawansowany 19 - punktowym systemie AF o szczególnej technologii (http://www.cyfrowe.pl/). Do korzyści aparatu cyfrowego EOS 70D należą ponadto nagrywanie filmików w pierwszorzędnej jakości Full HD z szybką, gładką oraz staranną automatyczną regulacją ostrości dzięki zastosowaniu rewelacyjnej technologii N Dual Pixel CMOS AF. Nawigacja aparatem jest zdalne i jest opcja szybkiego oglądania klatek zdjęciowych za sprawą Wi-FI. Z wykorzystaniem wysokiej czułości ISO 12800, robienie zdjęć w oświetleniu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Co więcej odchylanie ekranu dotykowego pozwala robić fotografie pod przeróżnymi kątami. Dodatkową wartą polecenia kamerą stanowi GoPro HERO 3 (cyfrowe.pl, nowe go pro na 2014, 2015), zwłaszcza dla miłośników sportów ekstremalnych. W wodzie, w atmosferze bądź na lądzie wychwyci każdą istotną chwile. Kamera GoPro HERO 3 jest 30% mniejsza, lżejsza i 25% bardziej wydajna niż jej dwie wcześniejsze poprzedniczki.


Więcej tekstów

Fotografia obrotowa ma szansę stać się narzędziem idealnym dla twojej działalności, przekonaj się, jakie możliwości daje

naklejki 3d na ścianę
Napisane przez: Jun Ye
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Fotografia bywa używana w reklamie od dawien dawna, pozwala ona w udany sposób pokazać dany przedmiot i namówić konsumenta do sięgnięcia po niego. Razem z rozwojem technologii komputerowej także wykonujący zdjęcia otrzymali nowe narzędzia do polepszania i upiększania swoich wytworów. Przez to fotografie można poddać licznym przeróbkom i jeszcze lepiej wykorzystywać ich możliwości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.