Godne uwagi o dużej jakości oraz szczególnej technologii są aparaty EOS 70D a także GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz każdą chwilę, która zostanie z Tobą na zawsze

Chcemy uchwycić każdą istotną dla nas chwile. Gdy robimy filmiki bądź zdjęcia, oczekujemy, ażeby były czytelne, upamiętniły każdą ważną chwile, aby z miłą ochotą powracać do nich choćby po latach. Na rynku jest masa aparatów cyfrowych z alternatywą nagrywania filmików, o różnych parametrach i funkcjach.
Aparat fotograficzny
Napisane przez: brett jordan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Do jednych z ponadprzeciętnych aparatów cyfrowych z wymienną optyką stanowi aparat firmy Canon EOS 70D. Zapisze wszelką chwile na fantastycznych zdjęciach oraz filmach z pełną rozdzielczością i z szybkością 7 klatek na sekundę. Kamera firmy Canon jest zaawansowany 19 - punktowym systemie AF o szczególnej technologii . Do korzyści aparatu cyfrowego EOS 70D należą ponadto nagrywanie filmików w pierwszorzędnej jakości Full HD z szybką, gładką oraz staranną automatyczną regulacją ostrości dzięki zastosowaniu rewelacyjnej technologii N Dual Pixel CMOS AF. Nawigacja aparatem jest zdalne i jest opcja szybkiego oglądania klatek zdjęciowych za sprawą Wi-FI. Z wykorzystaniem wysokiej czułości ISO 12800, robienie zdjęć w oświetleniu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Co więcej odchylanie ekranu dotykowego pozwala robić fotografie pod przeróżnymi kątami. Dodatkową wartą polecenia kamerą stanowi GoPro HERO 3 nowe go pro na 2014, 2015cyfrowe.pl, nowe go pro na 2014, 2015), zwłaszcza dla miłośników sportów ekstremalnych. W wodzie, w atmosferze bądź na lądzie wychwyci każdą istotną chwile. Kamera GoPro HERO 3 jest 30% mniejsza, lżejsza i 25% bardziej wydajna niż jej dwi http://www.cyfrowe.pl/ dniczki.


Więcej tekstów

Jakie możliwości daje dzisiejsza technologia? W czym między innymi pomaga dron?

Przenośny dysk PQI H560
Napisane przez: PR Solutions
Zainspirowane przez: PR Solutions
Dzisiaj technika daje spore możliwości na bardzo wielu płaszczyznach. Przykład to wykorzystanie dronów tak w amatorski jak i taki profesjonalny sposób. Z pewnością jest to sprzęt, jaki posiada duże możliwości.

aparat fotograficzny
Napisane przez: yb putro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gwarantuje rejestrowanie w największym stopniu nieuchwytnych chwil z życia z fachową jakością HD 1080p z szybkością 30 fps. Ma receptor o rozdzielczości 5Mpix, a jej obudowa jest wodoodporna do 40m. Zmniejszona dystorsja, 6 możliwościami soczewek atmosferycznych w połączeniu z sposobnością doboru ultra wielkiego, średniego oraz wąskiego zakresu widzenia kamery, dostarcza więcej możliwości uchwycenie każdej perspektywy w zakresie widzenia. Wodoodporna obudowa z płaskim obiektywem dostarcza doskonałą ostrość obrazu nad oraz pod wodą, zapewniająca jedno z najszerzej zaawansowanych oraz trwałych utrwalań w wysokiej jakości obrazu w kamerze. Układ audio w kamerze sprawnie wychwytuje żywiołowe dźwięki głosu oraz muzyki o różnym natężeniu. Ulepszona została idealna redukcja szumu wiatru. Kamerę wolno instalować na nadgarstek lub kask podczas sportów ekstremalnych.
2018/07/12, 01:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.