Nowoczesna i sprawdzona metoda w kierowaniu projektami.

Organizacje wprowadzające metodę Prince2, odnoszą spore korzyści. Prince2, uznawana jest dzisiaj za przewodnie narzędzie kierowania projektami. I jednocześnie na tyle ogólna, że można ją zastosować w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od rozmiarów i typu przedsięwzięcia instytucji oraz położenia geograficznego.


Projekt na komputerze
Napisane przez: Locus Research
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to dość młoda procedura i mało instytucji prowadzi w tym temacie szkolenia. Współcześnie zasadniczym wyzwaniem dla korporacji zarówno sektora publicznego jak i prywatnego, jest po pierwsze prowadzenie bieżącej działalności biznesowej.

Ponadto, firma powinna dbać o najwyższą renomę produktów, o dobre relacje z kontrahentami. Ważną rolą jest również uchwycenie i utrzymanie zaufania rynku. Równoległą drogą są takie czynności biznesowe, które pozwolą przetrwać i konkurować z innymi instytucjami. Biznesmen powinien umieć, spoglądając w przyszłość, podejmować takie decyzje o zmianach aby wyniki tych zmian były dla danej korporacji jak najintratniejsze.

Uczestnicząc w kursie możemy posiąść doświadczenie w zakresie stosowania dobrych praktyk w projektach. Prince 2 staje się kluczowym czynnikiem mającym oddziaływanie na pomyślną realizację pomysłów. Liczba osób zdobywających certyfikaty w zakresie metodyki Prince2, z roku na rok rośnie - dowiedz się więcej na


projekty
Napisane przez: EnergieAgentur.NRW
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Osoba, która pragnie zagwarantować sobie zdobycie rozsądnych i skutecznych rezultatów przy wprowadzaniu projektów, jest niezbędna w każdej instytucji. Zazwyczaj warsztaty opierają się na doświadczeniach pochodzących z tysięcy projektów oraz wiedzy praktycznej kierowników projektów, zespołów projektowych, pracowników nauki, szkoleniowców i znawców przedmiotu. Z Prince2 powinny skorzystać osoby, które pragną poszerzyć swoje kwalifikacje lidera w organizacji projektami oraz poszerzyć swoje możliwości na rynku pracy. Są dwie kwalifikacje metodologii PRINCE2 i każda z nich wymaga zaliczenia adekwatnego zestawu pytań. Jeśli stawiamy na warsztaty z Prince2 egzamin zdajemy na koniec szkolenia. Jeśli natomiast, pragniemy nauczyć się do egzaminu sami, egzamin trzeba zdawać w centrum egzaminacyjnym.
2018/07/11, 17:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.