Telefon, który nabywamy w salonie, prawie nigdy nie jest dobrze chroniony przed uszkodzeniami

Zwykle, kiedy nabywamy nowy aparat nie jest on wyposażony w etui zabezpieczające.


Jest to na ogół naszym problemem. Telefony komórkowe i także starsze telefony dotykowe są niestety sprzętami delikatnymi.


żarówki
Napisane przez: Wicker Paradise
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Tyczy się to szczególnie ich przedniej części, a więc ekranu. Wyświetlacz bez trudu zarysować lub uszkodzić. Jakże często trzymamy telefon w kieszeni albo w torbie z np. kluczami. To wszystko naraża głównie ekraniki na uszkodzenia lub przynajmniej zarysowania. Nie mówiąc już o upadkach, które dzieją się nam wszystkim i to wcale nierzadko. Pomimo że, coraz częściej smartfony są wyposażone w szkło Gorilla Glass lub obudowy wytrzymałe na spadanie z wysokości.


Kiedy nabywamy więc smatrfon samsung galaxy xcover 3 etui, wtedy wybór pokrowca dla takiego smartfona na pewno nie okazuje się być tak łatwą sprawą, jak się może z pozoru wydawać. W propozycjach sklepów znajdziemy całe mnóstwo najróżniejszych typów etui (kliknij w link). W jaki sposób wybrać dla nas to najwłaściwsze i czym konkretne typy różnią się nawzajem? To pytanie, ma ogromną ilość odpowiedzi, na jakie możemy odpowiedź znaleźć w sieci internetowej.


Więcej tekstów

Taniutki telefonik - czyli, telefony używane kontra tym, które to kupujemy razem z abonamentem

prąd
Napisane przez: Mike Mozart
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jak wspaniale każdziutki spośród nas dobrze wie, w obecnych czasach telefon, a szczególnie telefonik typu komórkowego, jest to nieoceniony metoda komunikacji, nawet z bardzo dużych odległości i z lokalizacji, w których kiedyś niełatwo było nawiązać jakiekolwiek połączenie.


Wielu z nas nabywając swój smartfon, kupuje go dlatego, by używać go tak długo do czasu kiedy się zepsuje, lecz z myślą, aby w przyszłości chcieć odsprzedać go na wolnym rynku. Tym bardziej należy pomyśleć, jak zabezpieczyć aparat, aby w przyszłości wyglądał on na mało zniszczony. Na rynku natkniemy się na niezwykle szeroki asortyment podobnych akcesoriów. Odróżniają się one jedynie ceną i jakości wykonania.


Wpisując w wyszukiwarce: etui do modelu huawei (zobacz szkło Huawei Nova 2S) honor 7 etui, bez kłopotów odnajdziemy na całą gamę propozycji. Myślmy o tym, że etui ma głównie chronić nasze urządzenie. Znakomicie, gdy jeszcze ponadto go upiększy.
2018/08/09, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.